Opublikowano

5 pomysłów na kubek dla taty na prezent

Szukasz oryginalnego i praktycznego drobiazgu, który będzie świetnym upominkiem? Kubek dla Taty na prezent będzie doskonałym pomysłem. Każdy mężczyzna lubi otaczać się rzeczami, które są funkcjonalne. Nawet jeśli się do tego głośno nie przyznają, cieszą ich drobiazgi, które wywołują uśmiech, a nawet wzruszają. Ceramiczny kubek z nadrukiem to prezent, który nie będzie leżał zapomniany w kącie i zbierał kurz. Można z niego korzystać w pracy i w domu. Poranna kawa z zabawnego kubka smakuje zdecydowanie lepiej i potrafi rozbudzić zdecydowanie szybciej. W życiu każdego z nas Tato pełni bardzo ważną rolę. W dzieciństwie pokazywał nam jak radzić sobie z przeszkodami i pokazywał świat. Teraz wspiera i zawsze można na niego liczyć. Z pewnością macie wiele miłych wspomnień, dlatego warto celebrować nawet małe okazje.

Duży kubek dla Taty na Dzień Ojca to praktyczny i wzruszający prezent

Prezent dla rodzica nie musi być nudny. Duży kubek dla Taty na Dzień Ojca ozdobiony ciekawą grafiką przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi gorących napojów. W naszym sklepie internetowym www.duzekubki.pl mamy kalendarz okazji. W tym miejscu przygotowaliśmy nasze propozycje na przeróżne święta, w tym na Dzień Ojca. Jest to sposób, aby w nieszablonowy sposób, powiedzieć Tacie jak bardzo go kochasz. Kubek z napisem „Najlepszy tata na świecie” z pewnością wzruszy i wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Jeśli Twój Tata lubi majsterkować, ucieszy go kubek „Tata naprawi”. Koniecznie wybierz pojemność 440 ml. Im większy kubek, tym dłuższa chwila relaksu przy porannej kawie.

Kubek dla Taty ze śmiesznym nadrukiem na urodziny, imieniny i bez okazji

Szukasz czegoś praktycznego i fajnego, czegoś co spodoba się i będzie w ciągłym użyciu? Kubek dla Taty ze śmiesznym napisem zaskoczy Twojego rodzica, zwłaszcza jeśli do tej pory dostawał kolejną parę skarpetek lub wodę po goleniu. „Najlepszy Tata w Galaktyce” to kubek, który został wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Każdy kubek standardowo pakujemy w zielony, firmowy kartonik. Jeśli oznaczysz dodatkową opcję, kubek i kartonik wypełnimy słodkościami i wszystko owiniemy ozdobną folią.

Kubek z grafiką filmową dla Taty, który lubi dobre kino

Kubek z grafiką filmową dla Taty, który wie w jakim swetrze chodził Grucha w filmie „Chłopaki nie płaczą” lub twierdzi tak jak Forrest Gump, że „życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co się trafi”. Możesz podarować go na urodziny, imieniny, z okazji awansu w pracy lub bez okazji. Niby drobiazg, a pokaże Twojemu Tacie, że wiesz co go interesuje. Oferowane przez nas kubki bez problemu można myć w zmywarce, nadruk nie ulegnie zniszczeniu. Do wyboru są dwie pojemności kubków: 330 ml i 440 ml.

Śmieszne kubki z nadrukiem to rewelacyjny upominek, również dla ukochanego Taty

Kawa zawsze jest dobra, ale ze śmiesznego kubka z nadrukiem smakuje zdecydowanie lepiej. Poczucie humoru jest zróżnicowane, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby wybór w naszym sklepie był duży. Twój Tata lubi górskie wycieczki? Ofiaruj mu kubek ze śmieszną grą słów „Szlak mnie trafia”. Może lubi spędzać czas na siłowni i dba o swoją tężyznę fizyczną? Napis „Najpierw masa potem biszkopt” wywoła uśmiech na jego twarzy. Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kubek z własnym nadrukiem dla osoby, która dużo dla Ciebie znaczy

Osobistym i spersonalizowanym prezentem jest kubek z własnym nadrukiem. Pokaże to najbliżej osobie, że podarek był przemyślany i zaplanowany. Nie wiesz co można dać Tacie z okazji Dnia Ojca lub zbliżających się imienin? Kubek z grafiką, którą Ty zaproponujesz. Nie wiesz co to może być? Z pewnością znajdziesz w swoim archiwum wspólną fotografię z wakacji. Jeśli Twój Tata czytał Ci bajki na dobranoc, może to być Wasz ulubiony cytat. Pomysłów jest bardzo dużo. Wybierz coś, co jest dla Was ważne lub Was bawi.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz co najmniej 5 pomysłów na kubek, który skradnie serce Twojego Taty.