Opublikowano

Filmowe kubki, z którymi każdy serialowy i filmowy seans smakuje lepiej

Każdy ma swój ulubiony film i serial, do którego wielokrotnie wraca i zawsze ogląda z tak samo dużą fascynacją, najlepiej mając te filmowe kubki. Nierzadko każda scena obejrzana już dziesiąty czy setny raz odkrywa kolejne tajemnice, szczegóły wcześniej niedostrzegalne. Na takie seanse polecają się kulturalne kubki z nadrukiem. Znajdziemy na nich filmowych i serialowych bohaterów, kultowe cytaty i symbole, których nie można pomylić z żadnymi innymi.

Filmowe kubki z nadrukiem bohaterów, których dobrze znasz

Filmowe kubkiMoże jesteś kinomaniakiem, dla którego światowe i polskie kino nie ma żadnych tajemnic. A może masz swoje ulubione filmy, do których wielokrotnie wracasz i nigdy Ci się nie nudzą. Jeżeli wydaje Ci się, że widziałeś już wszystko, to zapewniamy, że nasze filmowe kubki z nadrukiem pokażą Ci bohaterów Twoich niezawodnych kinowych pozycji w zupełnie innym świetle. Uśmiechniesz się do Golluma, który właśnie odzyskał jedyny pierścień. Odprężysz się z Sidem w towarzystwie najlepszej na świecie czarnej kawy, oczywiście na swojej niezastąpionej sofie. Zaszalejesz z Harley Quinn, z którą nigdy nie zaznasz nudy. Kubek z Hannibalem Lecterem sieje postrach wśród tych, którzy nie wierzą w jego istnienie, ale przecież Ty spotykasz się z nim przynajmniej kilka razy w miesiącu na małym ekranie.

Z filmowymi kubkami z nadrukiem możesz zasmakować miłosnych przygód, romansując np. Leonardo DiCaprio czy też Marilyn Monroe. Takie kubki odmieniają samotne seanse filmowe i te w najlepszym towarzystwie.

Serialowe kubki na długie wieczory

Wieczór z serialem to Twój najlepszy pomysł na udany wieczór? Świetnie, my dorzucamy jeszcze gorącą herbatę z owocami w serialowym kubku z nadrukiem. Stwórz (nie)idealną parę z kubkiem z napisem „You’re my lobster”, możecie być jak Rachel i Ros. Złap wspólny język z bohaterami Stranger Things, korzystając z alfabetu z naszego serialowego kubka. Zagraj o tron, bo winter is coming. U nas do wyboru serialowe kubki z wieloma bohaterami Gry o Tron. A może chcesz coś upichcić z Walterem Whitem? Po kawie w jego towarzystwie być może zdradzi Ci kilka swoich idealnych przepisów.

Wśród naszych serialowych propozycji są też kubki z nadrukiem z Pokemonami, które dostarczając Ci kolejnej porcji kofeiny, pozwolą na dłuższe i bardziej efektowne treningi. Czujesz, że apokalipsa nadchodzi? W takim razie bądź na nią gotowy z mrożącym krew w żyłach kubkiem dla fanów Walking Dead.

Który kulturalny kubek z nadrukiem to Twój faworyt?

Gwiezdne Wojny, Przyjaciele, Gra o Tron, Batman, Breaking Bad, Forrest Gump…czy o czymś zapomnieliśmy? Z kulturalnymi kubkami staramy się być na bieżąco z filmowymi i serialowymi trendami. Czy nadążamy, przekonajcie się sami. Nieustannie uzupełniamy naszą ofertę kubków z nadrukiem, aby uprzyjemniać Wam wieczorne, weekendowe i popołudniowe seanse.

Masz już swojego faworyta? Z kim obejrzysz kolejny odcinek? Kto tym razem będzie Ci towarzyszył w wieczorze filmowym? Sprawdź, czy Twój bohater jest u nas.