BORN DIFFERENT

Kubek born to be cute, kubki ze śmiesznym nadrukiem

Kubek born to be cute, sympatyczna kolekcja kubków z nadrukiem. Kubki dla indywidualistów z kolekcji Born Different dostarczą Ci uśmiechu w każdy, nawet najbardziej ponury dzień. Sprawdź, która z naszych propozycji najbardziej pasuje do Ciebie lub osoby, której chcesz sprawić prezent. Może to wiecznie leniwa panda? Albo ciągle głodny chomik? Nie ważne! Nie czekaj, zamów już teraz!

 

Dla kogo jest kubek dla indywidualisty?

Czujesz, że jesteś inny od wszystkich? Ciesz się tym i spraw sobie specjalny kubek dla indywidualisty. Gdy znajomi wpadną z wizytą albo na przerwie w pracy- zaimponuj reszcie oryginalnym kubkiem. Niech pozazdroszczą Ci takiego, który jest charakterystyczny właśnie dla ciebie. Uwielbiasz podjadać? Przyjaciele wiedzą, że w twoim towarzystwie nic się nie zmarnuje? Kubek born hungry to opcja dla ciebie. A może wyglądasz na twardziela, lecz tak naprawdę łatwo cię zmiękczyć? Wzruszony krokodyl na kubku Born sensitive może ci się spodobać. Sprawdź kolekcję Born Different i znajdź coś dla siebie.

Upominek dla osobliwych jednostek. Kubek dla dziwaka

Kubek dla dziwaka to propozycja dla niebanalnych osobowości. Jeżeli twoja przyjaciółka wstaje o świcie, żeby pobiegać albo zaraz po pracy biegnie na siłownię podaruj jej kubek ze smukłą sarenką born fit. Ucieszy się, że jej wysiłki, aby świetnie wyglądać są widoczne i ktoś je docenia. Kolega prowadzi wyjątkowy tryb życia? Specjalnie się nie przejmuje i egzystuje sobie beztrosko? Born High to propozycja, na którą trzeba sobie zasłużyć. Grafika upalonego leniwca rozłoży na łopatki i uszczęśliwi obdarowaną osobę na długie lata. Sztuka raczej nie na służbowe biurko…

Kubek dla wyjątkowej osoby to też kubek dla ciebie

Kubek dla wyjątkowej osoby to dobry upominek dla każdego. W końcu wszyscy jesteśmy inni. Jeżeli macie w pracy kogoś kto wyróżnia się jednak z tłumu dość wyraźnie, możecie podarować mu kubek charakteryzujący jego osobowość. W naszej kolekcji znajdziecie propozycje dla osób, które nie dbają specjalnie o porządek, dla dobrze zbudowanego kumpla czy dzielnego obrońcy słabszych. Swojej sympatii możecie sprezentować kubek z króliczkiem z napisem born cute. Komplementowanie kobiet jest wskazane pod każdą postacią. Również różowego króliczka.

Śmieszny kubek dla przyjaciela, który podkreśli jego nieprzeciętność

Chcąc zrobić bliskiej osobie niespodziankę, warto przemyśleć śmieszny kubek dla przyjaciela z kolekcji Born Different. To właśnie najlepsi kumple wiedzą co wyróżnia nas od innych. Nie upiecze się ani obżartuchom, ani leniuchom czy też żartownisiom. W zabawny sposób można podkreślić przyjacielskie dziwactwa i komiczne atrybuty obdarowanej osoby. Pomyśl o wyróżniających cechach swoich najbliższych i sprawdź na duzekubki.pl, która oferta najlepiej je odzwierciedla. A może najdziesz też coś wyjątkowego dla siebie?