DINO COLLECTION

Duże kubki z dinozaurami

Kubki z dinozaurami, śmieszne kubki z nadrukiem z pradawnymi gadami. Triceratops na spadochronie, brontozaur na wózku widłowym, velociraptor grający na fortepianie a może stegozaur na pontonie? Nasze kubki z DINO COLLECTION nie mają granic! Wybierz swój ulubiony kubek z dinozaurem.

 

Pojemny kubek z nadrukiem dinozaura to fajny upominek dla kumpla

Czy znacie faceta, który przeszedłby obojętnie obok jakiegoś gadżetu z prehistorycznym jaszczurem? Na pewno nie zrobi tego obok kubka z nadrukiem dinozaura! Brontozaury, Tyranozaury, Velociraptory i inne stwory każdy w unikatowym wydaniu. W pracy współpracownik ciągle podjada? Możesz sprawić mu śmieszy kubek z Dinożarłem! Triceratops opychający się pączkami rozśmieszy każdego. A jak wiadomo do pączków najlepszym pomysłem jest kawa. W dużym 440 ml kubku będzie smakowała wyjątkowo dobrze.

Nie taki jaszczur straszny jak go malują! Kubki z grafikami dinozaurów

Jeżeli też uważacie, że prehistoryczne gady to czaderskie stworzenia, niewątpliwie ucieszy was nasza kolekcja śmiesznych kubków z grafikami dinozaurów. Nie wierzymy w ich straszliwe oblicza, dlatego postanowiliśmy ujawnić prawdę! Wesołe, szalone i muzycznie uzdolnione. Z naszymi gadami nietrudno się zaprzyjaźnić. Dzięki dużym kubkom możecie mieć własny kuchenny park jurajski! Uruchomcie wyobraźnię i przeżyjcie przygodę. Jazda na rollecoasterze z Pterodaktylem czy spływ na pontonie ze Stegozaurem? Zaparz sobie aromatyczną kawę w swoim dinokubku i daj ponieść się fantazji. Dla nas to codzienność.

Jaki prezent dla bratanka? Kup mu zabawny kubek z dinozaurem!

Twój bratanek przeżywa okres fascynacji gadami żyjącymi miliony lat temu? Zrób mu prezent i podaruj zabawny kubek z dinozaurem. Dowiedz się jaki jest jego ulubiony jaszczur i znajdź go w naszej Dino Collection. Poranna herbata czy kawa zbożowa z ulubionego kubka z pewnością sprawi, że chętniej zje śniadanie, a poranek nie będzie tak straszny. Który młody miłośnik prehistorii nie chciałby mieć w domu Tyranozaura Kosmonauty? A może wolałby pływającego Diplodoka? Wybierz któregoś z naszej kolekcji, a sprawisz radość małemu paleontologowi.

Kubek z dinozaurem pełen słodyczy dla dużego chłopca

Nie jest tajemnicą, że każdy mężczyzna ma w sobie coś z dziecka. Dlatego kubki z dinozaurem zauroczą z pewnością niejednego dorosłego chłopca! Twój partner uwielbia samoloty i prehistoryczne gady? Officialy Awsome Mug jest właśnie dla niego! Dinopilot za sterami myśliwca może być strzałem w dziesiątkę. W końcu chłopięce fantazje nie mają granic. Idealnym rozwiązaniem będzie, jeżeli podarujesz go zapełnionego pysznymi słodyczami. Spokojnie- zrobimy to za Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz dodatkową opcję podczas zamówienia, a już 2-3 dni później będziesz mogła rozkoszować się widokiem niezmiernie szczęśliwego faceta.