KORPO KUBKI

Kubki korpo dla korposzczurów

Kubki korpo, pracujesz w biurze chcesz mieć kubek, którego każdy będzie Ci zazdrościł? A może szukasz prezentu dla znajomego? Kup mu nasz korpo kubek! Z takiego prezentu ucieszy się każdy pracownik biurowy, nie tylko w korpo :)

 

Zabawny gadżet na służbowe biurko. Kubek dla korpoludka

„Korporacja to nie firma, to stan umysłu”. Jeżeli też jesteś tego zdania to zabawny kubek dla korpoludka jest twoim must have. Długo już siedzisz za biurkiem? Odnajdujesz się w swojej pracy? Przejrzyj naszą kolekcję poświęconą korporacji. Z pewnością niektóre z naszych propozycji wywołają uśmiech ta twojej twarzy. Wybierz, który najbardziej pasuje do ciebie. Postaw go na biurku i zobacz reakcję kolegów. Uśmiechną się razem z tobą. Nawet szef zapewne uniesie kącik ust.

Kubek dla pracownika biurowego, którym można ubarwić miejsce pracy

Twoje biurko wydaje się takie schludne i nudne? Ozdób je kubkiem dla pracownika biurowego. Na duzekubki.pl znajdziesz kilka ciekawych propozycji, których teksty ubarwią twoje miejsce pracy. Lubisz batmana? Połącz pasję z pracą. Kubek z nadrukiem Batmana z napisem „jest ok, tylko proszę powiększyć logo” – jako grafik z pewnością nie raz to słyszałeś. A może bardziej trafne będzie „wczorajszy ASAP jest dzisiejszym Fuckup’em”? Znajdź coś co wywoła uśmiech podczas ciężkiego dnia.

Prezent dla kumpeli z korpo. Kubek dla korporacji

Masz koleżankę z korpo i ciężko wam się spotkać, bo wiecznie słyszysz o deadline? Zrób jej prezent i podeślij kubek dla korporacji. Daj jej do zrozumienia, że zależy ci na waszej przyjaźni. Done is better than perfect uświadomi jej, że czasem można dać sobie odrobinę luzu. A może coś równie zabawnego, ale bardziej dosadnego? Kubek z napisem „roboty do roboty”, daje do myślenia. Zamów z dodatkowym pakowaniem, a my zadbamy by na biurku kumpeli pojawił się ładnie zapakowany upominek pełen słodkości.

Kubek z motywem korpo dla nowego pracownika

Do waszego zespołu dołączyła nowa osoba? Przyjmijcie ją ciepło i podarujcie kubek z motywem korpo. W ten sposób już na początku macie większe szanse na dobrą współpracę i entuzjazm nowego pracownika. Sami wiecie jak ważne jest zgranie pracując nad jednym projektem. Kubek w napisem „pójdźmy w kierunku innych kierunków” będzie zabawną zapowiedzią tego co was może czekać. Wsparcie zespołu zawsze wskazane.