IT MUGS

Kubki dla programistów

Kubki dla programistów, to dobry pomysł na prezent jeśli szukasz czegoś dla znajomego programisty. Przedstawiamy Ci naszą kolekcję IT MUGS! Znajdziesz tutaj pomysły na prezent dla osób pracujących w IT, czy to będzie kubek programisty, testera, front-end developera czy grafika. Wśród naszych wzorów znajdziesz klasyki takie jak kubek It’s not a bug, it’s a feature, In code we trust, Dziwne u mnie działa oraz nasz ulubiony kubek z tej kolekcji Declare variables, not war.

Kubek dla programisty na dużą kawę

Jeżeli pracujesz w branży IT to nie może go zabraknąć na twoim biurku! Kubek dla programisty to must have każdego komputerowca. Wiemy, że przetrwanie dnia przed monitorem wiąże się z zażywaniem dużej ilości czarnego napoju. Dlatego 440ml kubas kawy wystarczy na długi dzień w pracy. I turn coffe into code to propozycja dla prawdziwych kawoholików. Jeżeli lubicie rzeczy bardziej uporządkowane, zwróćcie uwagę na kubek z kodem HTML coffee. Wesołkom polecamy Bugs in code. Pozytywnie nakręci was na wieczorną rozrywkę po długim dniu w korpo.

Kubek dla grafika przyda się na długi dzień przed monitorem

Zmęczony monitorem i ciągle wytężoną wyobraźnią? Napij się aromatycznej kawy w jednym z kolekcji kubków dla grafików! Jeżeli przed oczami widzisz już tylko niezrozumiałe znaki, cyferki i inne literki to znaczy, że pora na przerwę. Wykorzystaj ją rozkoszując się napojem mocy z kubka z napisem Give me a
. Koledze, z którym ją spędzasz możesz podarować sztukę z napisem Kawa napędza moje moce. Razem zawsze raźniej, a najlepsze pomysły na rozwiązanie firmowych problemów przychodzą podczas rozluźnienia na coffee breake.

Doceń swojego komputerowego mistrza. Podaruj mu śmieszny kubek dla informatyka

Wśród znajomych masz informatyka i zdarza ci się wykorzystywać jego umiejętności? Odwdzięcz się i podaruj mu śmieszny kubek dla informatyka. Możesz zacząć od propozycji Im here because you broke something albo Dziwne, u mnie działa! Z pewnością z chęcią każdy z nich będzie zabierał do swoich klientów. Pracownicy branży IT łatwego życia nie mają. Dlatego warto umilić im chwile poprzez drobny upominek. Jeżeli należą do tych, którym ciągle brakuje czasu, posiadanie kilku kubków na pewno ułatwi im organizację pracy. W końcu wystarczy, że jeden włożą do zmywarki, a drugi dalej będzie towarzyszył im przy korporacyjnym biurku.

Coś dla zgranego zespołu. Kubki dla branży IT

Macie zgraną ekipę w pracy? Podkreślcie to pijąc wspólnie kawę z kubków dla branży IT. Wiadomo, że zespół składa się z różnych specjalistów, dlatego przygotowaliśmy dość szeroką ofertę dla tego działu. Znajdziecie coś dla kumpla od kodów, instalacji urządzeń, testerów i innych wirtuozów waszej brygady. Zamawiając wspólnie bardziej wam się to opłaci. Co trzeci kubek otrzymacie w cenie 15 zł. Przejrzyjcie ofertę na duzekubki.pl. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.