GOT MUGS

Kubki gra o tron

Kubki gra o tron, dla fanów seriali. Zbliża się zima, czuć powiew lodowatych wichrów północy, a możnowładcy toczą grę o tron. Nad Westeros wisi widmo katastrofy i wojen, a walka o Żelazny Tron wydaje się coraz bardziej zalewać mocami ciemności. Pozostajemy w klimacie Siedmiu Królestw, intryg, nadprzyrodzonych mocy i walki na śmierć i życie. Finałowy sezon zasługuje na wzniesienie dużego toastu, najlepiej ciepłą energetyczną kawą w kubku, która najlepiej sprawdzi się na północne chłody. Kubki rodem z Westeros, wyrażające ducha Starków, Lannisterów, Targaryenów, dla wszystkich fanów serialu i książek Gra o Tron.

 

Kubek gry o tron na prezent dla fana serialu

Dobrze wiesz kim jest Arya, Hound albo Tormund? Jeżeli tak, koniecznie powinieneś mieć choć jeden kubek gry o tron. Teraz oglądając powtórki możecie rokoszować się nimi w dowolnym czasie. Szybki odcinek przy porannej kawie przed pracą? Super! A jeszcze fajniej, że teraz możesz ją pić z dużego kubka z wątkiem z ulubionego serialu. Umil sobie poranek i rozkoszuj się kawą i dobrym serialem. Warto zadbać o spokojny i miły dzień.

Kubek z grafiką gry o tron dla miłośnika kultowej produkcji

Jeżeli ciarki przechodzą was na myśl o zimie w Westeros to ogrzejcie się ciepłym napojem z kubka z grafiką gry o tron. Winter is coming to propozycja dla fanów Krainy Wiecznej Zimy. W przeciwieństwie do jej mieszkańców możecie cieszyć się przyjemnym ciepłem ogrzewającym wasze dłonie podczas kolejnego odcinka sagi. Posłuchajcie Hounda. Na swoim kubku głosi „F*ck the water. Bring me wine!”. Grzaniec z kubka z takim tekstem? Koniecznie!

Uwielbiasz Tyriona Lannistera? Sprawdź, czy znajdziesz go w kolekcji kubków z postaciami gry o tron

Kubek z postaciami gry o tron to fajny prezent dla fana tego serialu. Jeżeli znasz kogoś kto każdą wolną chwilę spędza przed ekranem przeżywając kolejne wątki z życia Jona Snow, podaruj mu kubek z tym bohaterem. W kolekcji znajdziesz też Cersei, Drogona i kilku innych przedstawicieli sagi. Każdy kinoholik lubi mieć gadżet związany z ulubioną produkcją. Więc nie zastanawiaj się dłużej i zrób komuś miłą niespodziankę. W końcu kto ich nie lubi?

Podczas seansu napij się z kubka z bohaterami gry o tron

Masz grono przyjaciół, z którymi spotykasz się na wspólne seanse Game of Thrones? Podczas nich musicie zadbać o odpowiedni nastrój popijając wino z kubka z bohaterami gry o tron. Najwięksi fani zazwyczaj lubią utożsamiać się z jednym z bohaterów. Jeżeli w waszej ekipie każdy ma swojego ulubionego, możecie zamówić sobie kubek właśnie z tą postacią. Na duzekubki.pl znajdziecie kolekcję Got Mugs. Tam oferujemy Wam kilkanaście kubków z osobistościami kultowej produkcji.