SCI-FI MUGS

Duże kubki z nadrukiem science fiction

Kubki Sci-Fi to kolekcja wzorów dla wielbicieli hitów science fiction – literackich, serialowych oraz tych, które trafiły na wielki ekran. Wśród naszych kubków znajdziesz coś dla fanów Gwiezdnych Wojen – np. Yodę czującego kawę, Star Treka – wolkańskie pozdrowienie Live Long And Prosper, Doctora Who czy Battlestar Galactica. Dla wielbicieli klasyki gatunku mamy kubek z Halem 9000, słynnym komputerem z Odysei Kosmicznej. Mamy też kubek z odpowiedzią na pytanie o życie, wszechświat i wszystko – nawiązujący do książki Autostopem przez Galaktykę. Każdy fan dobrego sci-fi znajdzie tutaj coś dla siebie, a jeśli szukasz pomysłu na prezent dla takiej osoby to jesteś we właściwym miejscu!

Duże kubki z nadrukiem dla fanów science fiction. Zobacz naszą wyjątkową kolekcję

W tym dziale znajdziesz kubki dla fanów science fiction. Nawiązują do filmów, literatury i gier. U nas każdy fan dobrej fantastyki znajdzie coś dla siebie. Tej klasycznej, jak i nowoczesnej. Poranna kawa z takiego kubka smakuje jeszcze lepiej, jeśli to oczywiście jest możliwe. Poranki bywają trudne, dlatego należy je sobie ułatwiać tak bardzo, jak to tylko możliwe. Kubek z motywem nawiązującym do Twoich zainteresowań z pewnością Ci w tym pomoże. Sprawdź naszą kolekcję i wybierz motyw dla siebie.

Czy ceramiczny kubek dla fana fantastyki jest dobrym prezentem?

Naszym zdaniem ceramiczny kubek dla fana fantastyki będzie bardzo trafionym prezentem. Ulubione filmy już widział, na półce ma kolekcje ulubionych książek a w szafie koszulkę z Mistrzem Yoda. Brakuje tylko kubka. W Naszej ofercie znajdziesz kubek z nadrukiem: Feel the coffee i Mistrzem w roli głównej. Twój znajomy jest miłośnikiem światów fantasy, ale nie czytał jeszcze Diuny? Doskonale. Kup mu książkę i Kubek Diuna. Podczas czytania i poznawania niesamowitych historii 440ml gorącego napoju pozwoli mu spokojnie doczytać rozdział.

Kubki z motywem fantasy, wykonane z dobrej jakościowo porcelany

Dobrze wiemy, że ulubione rzeczy powinny być trwałe, dlatego kubki z motywem fantasy produkujemy z dobrej jakościowo porcelany. Wytrzymują mycie w zmywarce, wysoka temperatura nie jest groźna dla naszych grafik. Zatem nie zastanawiaj się dłużej i wybierz kubek z modnym w ostatnich czasach Stranger Things. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony, tym bardziej, że sam możesz wybrać sobie jakiej ma być pojemności. 330ml to propozycja dla osób, które lubią standardowe rozwiązania. Pojemność 440 ml jest dla tych osób, które uwielbiają dużą kawę z mlekiem lub wielką herbatę. Podobnie jest z kubkiem z motywem Doktora Who. Wzorów jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Lubisz oszczędności? Wystarczy, że wybierzesz 3 dowolne kubki, a zapłacisz mniej. Trzeci kubek będzie kosztował tylko 10 zł. Fajnie. Mocy przybywaj!