ZNAKI ZODIAKU

Kubki ze znakiem zodiaku, dobry prezent na urodziny

Potrzebne kubki ze znakiem zodiaku na prezenty? Jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza zodiakalna kolekcja zawiera wszystkie 12 znaków, narysowanych w nietuzinkowy sposób. Nasze kubki ze znakiem zodiaku przypadną do gustu fanom astrologii oraz horoskopu. Mała ściągawka z dat: kubek z zodiakalnym Baranem (21.03 – 19.04), kubek z zodiakalnym Bykiem (20.04 – 20.05), kubek z zodiakalnymi Bliźniętami (21.05 – 20.06), kubek z zodiakalnym Rakiem (21.06 – 22.07), kubek z zodiakalnym Lwem (23.07 – 22.08), kubek z zodiakalną Panną (23.08 – 22.09), kubek z zodiakalną Wagą (23.09 – 22.10), kubek z zodiakalnym Skorpionem (23.10 – 21.11), kubek z zodiakalnym Strzelcem (22.11 – 21.12), kubek z zodiakalnym Koziorożcem (22.12 – 19.01), kubek z zodiakalnym Wodnikiem (20.01 – 18.02), kubek z zodiakalnymi Rybami (19.02 – 20.03).

Kubki ze znakiem zodiaku i ładną grafiką

Kubki ze znakiem zodiaku to prosty prezent dla rodzeństwa, kolegi z pracy czy samego siebie. Nawet jeżeli obdarowany nie interesuje się astrologią to zapewniamy, że nasz kubek mu się spodoba. Nietuzinkowe grafiki przykuwają uwagę i poruszają wyobraźnię. Takie małe arcydzieło. Przyjemne dla oka podczas chwili relaksu przy kawie. Znaki przedstawiamy pod postacią kobiet lub zwierząt. Na ikonie narysowane są również gwiazdozbiory. Taka ciekawostka, dzięki której częściej będziemy spoglądać na nocne niebo.

Kubek z horoskopem dla znajomej

Koleżanka z pracy za 3 dni ma urodziny, a Ty chcesz dać jej jakiś upominek? Sprawdź jej znak zodiaku i podaruj jej kubek z horoskopem. Jest astrologiczną wagą? Nasza propozycja niewątpliwie jej się spodoba. Znak przedstawiony jako zmysłowa, tajemnicza kobieta jest naprawdę profesjonalnie namalowany. Kubki są wysokiej jakości, dlatego grafiki trwale trzymają się na ceramice. Można je myć w biurowej zmywarce i nie martwić się o wyrazistość kolorów. Prosty, praktyczny i ładny. Taki jaki powinien być niezobowiązujący upominek.

Prezent dla astrologicznego lwa. Kubek znak zodiaku lew

Kubek ze znakiem zodiaku Lwa to propozycja dla osób urodzonych między 23 lipca a 22 sierpnia. Zwierzęcy symbol jest przedstawiony jako silny władca. Osoby spod tego znaku uchodzą za odważne i takie, które dbają o innych. Znasz kogoś kto pasuje do tego opisu? A może po prostu sam interesujesz się astrologią i chciałbyś skolekcjonować wszystkie symbole? Na dużekubki.pl znajdziesz kolekcję kubków poświęconą znakom zodiaku. Wszystkie przedstawione są w unikatowy sposób.

Kubki 12 znaków zodiaku

Jeżeli jesteś fanem horoskopów to z pewnością docenisz nasze kubki z motywem astrologii. Znaki zodiaku zostały na nich namalowane niekonwencjonalną kreską. Kolekcjonując wszystkie 12 przez cały rok będziesz mógł co 31 dni pić z innego kubka. Mamy je w dwóch pojemnościach. Jeżeli zdecydujesz się na wszystkie symbole, to cztery kubki dostaniesz w cenie 15 zł. A może zaproponujesz koleżankom wspólne zakupy? Wybierzcie kubki ze swoimi astrologicznymi patronami. Może wspólne układanie tarota przy kawie?