RAINBOW COLLECTION

Tęczowe kubki

Tęczowe kubki są z nami od początku działania sklepu i cały czas są jednymi z najbardziej popularnych dużych kubków. Sprawdzają się zarówno jako prezenty dla dzieci jak i geeków, którzy nie boją się pić kawy w pracy z kubka z jednorożcem. Wymiotujesz tęczą za szczęścia? Wybierz jeden z naszych kubków :)

A po letniej burzy… wypij kawę z kubka z tęczą!

Zastanawialiście się kiedyś co właściwie znajduje się na końcu tęczy? Dla nas odpowiedź jest prosta- kolekcja kubków z tęczą! W opowieściach wspomina się o garncu złota, u nas co najwyżej może to być kubek pełen słodyczy. Taki zestaw to fantastyczny pomysł na prezent. Kubek pełen kolorów oraz smakowitych łakoci uraduje każdego. Ty tylko wybierz odpowiedni wzór wskaż dodatek, a my go za ciebie ładnie zapakujemy. Nie znalazłeś odpowiedniej tęczy? Przygotuj swoją grafikę, a my naniesiemy ją na kubek. Któż nie chciałby mieć w kuchni własnego kawałka tęczy?

Kubki tęczowe, z jednorożcem dla małych i dużych dziewczynek

W ostatnich latach moda na kuce z rogiem i tęcze stała się nie do zatrzymania. W takich okolicznościach w naszej kolekcji również nie mogło zabraknąć Kubki z tęczą i jednorożcem. Białe konie ze złotym rogiem nie żądzą już tylko w postaci poduszek czy pluszaków. Dużym dziewczynkom upodobanie do nich nie do końca przeminęło. Dlatego kubek na kawę z jednorożcem będzie stanowił przyjemny prezent dla fanki magicznych koni. Młodszym wielbicielkom proponujemy gorącą czekoladę z kubeczka o pojemności 330 ml. Taka wielkość powinna wystarczyć na krótki seans bajkowy z najlepszą psiapsiółką.

Kubek z grafiką tęczy. Co można na nim znaleźć?

Letni deszcz wygonił z ogródka, ale na niebie ani śladu kolorowych tasiemek? Nie przejmuj się i ciesz się barwnym zjawiskiem na własnym kubku z grafiką tęczy! Nasze propozycje z pewnością cię rozbawią. Nie znajdziesz tutaj fotografii, ale zobaczysz barwne wytwory naszej wyobraźni! Na duzekubki.pl znajdziesz tęczową alpakę, kotorożca, kuce emitujące tęczę z grzywy-i nie tylko, a nawet tyranozarura, który zatruł się na kolorowo. Zasmakujcie ulubionego napoju z dużego kubka i dajcie się ponieść fantazji!

Kto pamięta kosmicznego kota? Kubek z nyan cat

Pamiętacie jeszcze nyan cat’a? Dla nas pozostaje kosmicznie niezniszczalny! Dlatego dostał nawet swój własny kubek z nyan cat! Z wiadomych przyczyn nie mogło go zabraknąć w kolekcji poświęconej tęczy. Charakterystycznej muzyczki nie dało się umieścić na ceramice, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyście ją sobie włączyli podczas krótkiej przerwy na kawę. Taki zastrzyk energii pozwoli przetrwać ciężki dzień w pracy. Oryginalna melodyjka zostanie w waszych głowach przez dobrych kilka godzin. Kto ma ochotę na mimowolne nucenie przy kawusi?