Korpo

Korpo kubki

Korpo kubki, praca pod czujnym okiem zarządu nie jest dla Ciebie nic nie znaczącym hasłem? Potrzebujesz hektolitrów kawy, nie tylko żeby żyć, ale przede wszystkim realizować projekty zlecone przez menedżera? Zajrzyj do naszej kategorii korpo kubków! Znajdziesz tu kubek ze śmiesznym nadrukiem, który pomoże Ci przetrwać dzień w biurze z ulubionym napojem pod ręką. Los Cię oszczędził i nie pracujesz w korporacji? Zrób prezent znajomym!

Korpo kubki dla każdego pracoholika

Korpo kubki to sposób na zabawną przerwę od pracy przy biurku. Znajdziesz również myśl: „Korporacja to nie firma, to stan umysłu”. Nie są Ci obce te przesłania? Pniesz się po szczeblach kariery w dużej firmie i potrzebujesz kubka do pracy? U nas znajdziesz coś dla siebie. Mając taki kubek możesz być pewny, że nikt go nie pomyli ze swoim i przypadkiem nie zrobi sobie w nim herbaty. Myślimy o wszystkich, którzy muszą wstać o wschodzie słońca by być punktualnie w biurze. Dlatego nasze duże kubki pomieszczą aż 440 ml cudownie pachnącego i gorącego płynu.

Kubek dla korpoludka. Spraw prezent koledze z pracy

Praca w dużej firmie bywa męcząca, dlatego kubek dla korpoludka jest tak istotny. W biurze jest dużo ludzi, każdy robi sobie kawę i herbatę. Spraw zaprzyjaźnionemu współpracownikowi jeden z wesołych kubków a na pewno wywołasz uśmiech na jego twarzy. W firmach zazwyczaj obowiązuje ściśle określony dress code i nie poszalejesz z ubiorem. Taki nietypowy kubek pozwoli Ci się wyróżnić. Wesoły napis pomoże zrelaksować i oderwać myśli od dręczącego problemu do rozwiązania.

Duży kubek dla korposzczura, bo czas to pieniądz

Czasami trudno oderwać się od biurka, duży kubek dla korposzczura będzie wybawieniem. Nigdy nie zaschnie Ci w gardle i będziesz mógł skoncentrować się na pracy. Twój menager nie będzie już mógł Ci powiedzieć, że za często chodzisz do kuchni po kawę. Nie pracujesz w korpo, ale masz tam znajomych? Idealnie! Zrób im prezent i pokaż im, że zależy Ci na nich. W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz coś interesującego i śmiesznego. Może jesteś szefem i chcesz rozluźnić atmosferę? Daj nowemu pracownikowi śmieszny kubek a zobaczysz, że pierwszy dzień nie będzie dla niego tak trudny i z przyjemnością zajmie się pracą. Zdobędziesz też jego sympatie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Przy zakupie większej ilości kubków przewidziane są zniżki. Naprawdę watro!