Praca

Kubki do pracy ze śmiesznymi nadrukami

Kubki do pracy ze śmiesznymi nadrukami. Znacie to powiedzenie: „Nie samą pracą człowiek żyje!”? Niby nie samą pracą, a jednak to ona zajmuje nam większą część dnia. Skoro tyle czasu jej poświęcamy, warto ją sobie uprzyjemnić, jak tylko się da! W tym celu pomocne będzie otoczenie się ulubionymi przedmiotami, np. kubkiem. Wybierz kubek do pracy i niech każda kawa czy herbata w ciągu dnia sprawi Ci podwójną radość – z napoju i z zabawnego wzoru.

Kubki do pracy z napisami

Polecamy nasze kubki do pracy ze śmiesznymi nadrukami, które napełnione gorącym napojem pomogą się rozbudzić. Praca zajmuje w naszym życiu bardzo dużo czasu, watro umilić sobie w niej przestrzeń. Wystarczy nawet niewielki drobiazg a kubek nadaje się do tego celu idealnie. Nasze oryginalne i ciekawe grafiki sprawdzą się w każdym miejscu pracy. Wybierając ciekawy nadruk możesz mieć pewność, że nikt już nie pomyli Twojego kubka i zawsze będzie czekał na ciebie w kuchni.

Kubek na prezent dla szefa? Kubek z motywem pracy!

Lubisz swojego szefa i szukasz pomysłu na prezent? Kubek na prezent z motywem związanym z pracą będzie bardzo praktycznym upominkiem. Jeśli wiesz, że ma poczucie humoru, to ofiaruj mu Kubek z napisem I Love My Job. Pracoholikowi spodoba się duży kubek (440ml) z napisem Szef wszystkich szefów. Aby bardziej go spersonalizować, prześlij nam imię, a my nadrukujemy je na kubku. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. Można je bez obawy myć w zmywarce.

Kubek do pracy dla korpoludka, który ma zawsze dużo pracy

Jeśli ofiarujesz swojemu współpracownikowi kubek dla korpoludka, to możesz mieć pewność, że będzie to prezent trafiony. W pracy w dużej firmie, w której obowiązuje określony dress code, trudno się wyróżnić. Zabawny kubek trochę w tym pomoże. Propozycji mamy kilka: Kubek na prezent dla Korpoludka. 100% at work, Korpo kubek z nadrukiem Mózgu lub z zabawnym napisem Pójdźmy w kierunku innych kierunków. Jeśli Twój szef zobaczy na Twoim biurku kubek z napisem Kawa napędza moje super moce, to już nigdy nie powie, że za często robisz sobie przerwę na parzenie tego aromatycznego napoju.

Kubek do pracy dla nauczyciela lub wykładowcy

Kubek do pracy dla nauczyciela może być super alternatywą dla kwiatów, które szybko zwiędną. Na pewno zrobi mu się miło, jak ofiarujesz mu drobny prezent z napisem: Nauczyciel sieje ziarno wiedzy, które będzie rosnąć wiecznie. Kubek z nadrukiem Łzy moich studentów rozbawił już niejednego wykładowcę.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego duzekubki.pl. Znajdziesz tu trafione upominki dla elektryka, architekta, dentysty, nauczyciela i wiele innych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia więc jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, wyślij nam swój projekt. Z przyjemnością go zrealizujemy.

Idealny kubek do pracy

Kubek do pracy to podstawowe narzędzie w każdej pracy biurowej. Mówi się, że urzędnik swój dzień roboczy rozpoczyna od zaparzenia i wypicia mocnej kawy. Jeśli zgadzasz się z tą tezą, prawdopodobnie jesteś pracownikiem korporacji, urzędu, biura, sekretariatu, czy innego podobnego przybytku. A zatem potrzebny ci odpowiedni kubek, by przetrwać kolejny dzień w swojej pracy. A nawet kilka kubków, bo praca w biurze wymaga dostaw dużej porcji kofeiny.

DużeKubki pomogą rozwiązać ten problem, oferując dostęp do bardzo dużej i zróżnicowanej grupy kubków. Dzięki temu każdy wyszuka kubek z odpowiadającą mu grafiką, w ulubionym stylu, czy z pożądanym napisem, np. z nazwą zawodu. Jeśli wśród kubków nie znajduje się poszukiwany zawód, zawsze można zamówić kubek z nazwą profesji na specjalne życzenie. Chętnie spersonalizujemy każde ceramiczny kubek, by wspomóc was w waszych służbowych obowiązkach.