Dla Programisty

Duże kubki dla programistów, śmieszne kubki z nadrukiem

Duże kubki dla programistów, jeśli jesteś informatykiem, programistą lub po prostu lubisz spędzać czas przy komputerze to mamy dla Ciebie kubek ze śmiesznym nadrukiem. Tutaj znajdziesz wzory kubków dla fanów nowych technologii. Do wyboru coś zarówno dla wielbicieli Steve’a Jobsa, jak i wyznawców wyższości Androida nad Apple. Znajdź swój kubek i miej zawsze pod ręką ulubiony napój. Nerds 2^2 ever!

Duże kubki dla programistów, żeby nie musieli często wstawać od komputera

Duże kubki dla programistów powstały z myślą o wszystkich informatykach, programistach i miłośnikach gier komputerowych. Wiemy, że czas spędzony mknie jak szalony, często trudno się oderwać, żeby sobie kawę zrobić. Dlatego w nasze ofercie przygotowaliśmy duże kubki (440 ml), których nie musisz tak często napełniać. Do tego te zabawne grafiki, które chcesz czy nie, wywołują uśmiech. Jeśli szukasz gadżetu z żartem, który rozumiany jest tylko przez programistów, to lepiej nie mogłeś trafić.

Kubek dla programisty na prezent

Siedzisz, myślisz, kombinujesz i nic. Kubek dla programisty na kawę lub herbatę sprawi, że nie będziesz musiał tak często wstawać od komputera i się dekoncentrował. Czy jest jakiś koder, który nie pije kawy? W naszym sklepie znajdziesz propozycje kubków dla fanów nowych technologii. Tak, doskonale wiemy, że te żarty nie dla wszystkich będą zrozumiałe. Cóż jednak zrobić. Do wyboru jest coś dla wielbicieli Steve’a Jobsa, fanów Androida albo Appla. Masz znajomego programistę w pracy, który nie raz rozwiązał jakiś skomplikowany problem? Kub mu kubek „Eat, Sleep, Code, Repeat” a zobaczysz uznanie w jego oczach. Może Twój chłopak jest koderem? „I code you” rozweseli go na tyle, że nie będzie używał już innych kubków.

Kubek dla kodera, który pomoże w znalezieniu rozwiązania problemu

Kubek dla kodera z gorącym napojem w środku da Ci chwilę odprężenia i relaksu, której potrzebujesz podczas pracy nad kodem. Zwłaszcza takim który nie działa. Czasami wystarczy moment odprężenia, żeby głowa zaczęła pracować na nowo. Kup sobie jeden z wypasionych wzorów lub zasugeruj znajomemu, jaki chcesz dostać prezent. Jeśli nie znajdziesz wymarzonego wzoru, prześlij nam swój pomysł. Z przyjemnością go zrealizujemy. Wszystkie nasze kubki wykonane są z dobrej jakościowo porcelany. Nie musisz się męczyć i myć ich ręcznie. Spokojnie możesz wrzucić je do zmywarki i niech maszyna wykona pracę za Ciebie. O grafikę się nie martw. Nic nie zejdzie. Jesteśmy tego pewni.