Gry

Kubki dla graczy

Kubki dla graczy, jeśli na pytanie o plany na Sylwestra masz tylko jedną odpowiedź: będziesz grał w grę. Nieważne jaką, na pewno przyda Ci się kubek ze śmiesznym nadrukiem z ulubionym napojem pod ręką. W tej kategorii znajdziesz kubki dla graczy z bohaterami najbardziej popularnych gier: Counter Strike’a, Quake’a, Wiedźmina, Mortal Kombat. Wolisz gry planszowe? Bez obaw, dla Ciebie też coś mamy!

Zabawne kubki dla graczy

Ty też w Sylwestra grasz w grę? Jeśli tak to oferta kubków dla graczy jest właśnie dla Ciebie. Oczywiście, że kawa smakuje lepiej i bardziej pobudza. Znajdziesz tu kubki z bohaterami popularnych gier, nie tylko komputerowych. O miłośnikach planszówek również pomyśleliśmy. Jesteś fanem Mortal Kombat? Mamy kubek z Jade albo z Cyrax’em. Może wolisz Cyber Sub Zero lub Ferra Torr? Też mamy takie grafiki. Zapewne wiesz, że smocza kostka to artefakt, który jest pożądany przez każdego Mistrza Gry. U nas dostaniesz kubek z grafiką smoka i jego kostki. Nie zwlekaj.

Kubek z grami to doskonały prezent dla miłośnika gier komputerowych i planszówek

Znasz fana RPG? Kubek z grami będzie udanym prezentem, zwłaszcza grafika Health & Mana. Z jednej strony jest Zdrowie, z drugiej Mana. To właściciel kubka będzie mógł zdecydować, co chce pić podczas gry. Duży kubek, który ma pojemność 440 ml idealnie sprawdzi się podczas długiej rozgrywki. Jest tu fan Diablo? Jeśli tak to wiesz o co chodzi w napisie: Bottomless Potion of Regeneration, Instantly restores 60% life. Jesteśmy pewni, że kawa pita z tego kubka daje energie na kolejne godziny.

Kubek dla gracza z jego ulubioną grą

Trudno trafić z prezentem dla miłośnika gier, dlatego polecamy kubek dla gracza z ulubioną postacią z gry. Każdy fan będzie zachwycony kubkiem z Mileeną. Jeżeli znasz miłośnika Counter Strike, to grafika Road to the Global Elite bardzo mu się spodoba. Nawet jeśli teraz nie jesteś miłośnikiem wirtualnego świata, to pamiętasz chmurki z Mario Brosa. Mamy również i takie grafiki. Jak sam widzisz wybór w naszym sklepie jest olbrzymi więc na pewno każdy miłośnik rozgrywek komputerowych znajdzie coś dla siebie. Możesz wybierać w dwóch rozmiarach kubków. Standardowe mają pojemność 330 ml, natomiast duże 440 ml. Wszystkie wykonane są na wysokogatunkowej ceramice, grafika położona jest z dużą dokładnością. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.