Filmy

Kubki filmowe z nadrukiem

Kubki filmowe, gdy nie wiesz, jaka jest pogoda za oknem, ale za to obejrzałeś już wszystkie filmowe nowości, a Twoim drugim domem jest kino? Przejrzyj naszą kolekcję filmowych wzorów! To tutaj znajdziesz kubki z bohaterami filmów, klasyków oraz współczesnych wielkich ekranowych hitów. Kto jest bardziej w Twoim typie: Marilyn Monroe czy Wonder Woman? Kapitan Ameryka czy Iron Man? Wybierz swojego ulubieńca lub spraw prezent jego fanom!

Kubki filmowe dla miłośników seriali

Szukasz pomysłu na drobne upominki? Kubki filmowe sprawdzą się z okazji urodzin, imienin oraz jeśli chcesz sprawić przyjemność przyjacielowi. Należą do tych prezentów, które nie dość, że są miłe, to jeszcze praktyczne. W ofercie naszego sklep internetowego znajdziesz kubki nadrukami, które nawiązują do klasyki kina jak i nowości filmowych. Przejrzyj nasze propozycje, może coś Cię zainteresuje.

Kubki filmowe z nadrukiem na prezent dla kolegi z pracy

Kubki filmowe z nadrukiem przychodzą z pomocą, jeśli szukasz prezentu dla kolegi lub koleżanki z pracy. Czy u Ciebie w firmie też są organizowane Mikołajki, w których losuje się osobę, której należy przygotować upominek? Może zdarzyć się tak, że wylosujesz kogoś, z kim nie przyjaźnisz się za bardzo i nie wiesz, jak lubi spędzać czas. Nie musisz wiedzieć, czy woli oglądać komedie czy kino akcji. Nasze kubki, których nadruk nawiązuje do klasyki kina zawsze się sprawdzą. Kubek z motywem Sami Swoi z napisem: „Ty podejdź no do płota, kiedy ja podchodzę” przypadnie do gustu nie tylko fanom klasycznych polskich komedii. Kubek z nadrukiem Monty Python’s nawiązujący do ministerstwa głupich kroków również będzie bezpiecznym prezentem. Nawet jeśli współpracownik nigdy nie oglądał skeczu tej grupy, na pewno o nim słyszał. Nie wiadomo, może zachęcisz go do obejrzenia filmów tego typu.

Duże kubki z nadrukiem

Duże kubki z grafiką filmową mają te zaletę, że są pojemne. 440 ml gorącego napoju powinno starczyć na co najmniej jeden odcinek ulubionego serialu. Miłośnicy Gwiezdnych Wojen ucieszy seria nawiązująca do bohaterów tego filmu. W naszej ofercie znajdziesz również śmieszny kubek z Gollumem, kubek dla fanów Audrey Hepburn czy Foresta Gumpa. Bez obawy możesz myć nasze kubki w zmywarce. Staramy się, aby nasz ceramiczne kubki były jak najwyższej jakości. Umożliwiamy różne formy dostawy. Zależy nam na tym, abyś mógł wybrać dla siebie najwygodniejszą opcję.