Urodziny

Kubki na urodziny

Kubki na urodziny gdy szukasz prezentu. Wybierz coś z naszych wyjątkowych kubeczków z nadrukiem. Tutaj znajdziesz nasze stricte urodzinowe propozycje – pamiętaj jednak, że każdy nasz kubek nadaje się na prezent :) Wybierz odpowiednią tematykę i znajdź coś dla osoby, którą chcesz obdarować. Sprawdź też nasze kubki z imionami. Kubki na urodziny zawsze sprawdzą się jak prezent :)

Kubek na urodziny to pomysł na wyjątkowy prezent

Szukasz ciekawego prezentu, który nie będzie zapomniany leżał w kącie? Kubek na urodziny to zawsze dobry pomysł. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdziesz kubki dla jubilatów. Poza nadrukiem można wybrać jego pojemność. Jeśli wiesz, że obdarowany uwielbia pić duże ilości herbaty, polecamy wersje 440ml. Mniejszy pomieści 330ml pysznego napoju. Taki porcelanowy kubek może być prezentem samym w sobie lub dodatkiem. Wszystko zależy od osoby, której chcesz go ofiarować oraz Twojego pomysłu na ten dzień. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz interesujący Cię motyw.

Kubek z nadrukiem na urodziny ozdobnie zapakowany

Spersonalizowanym pomysłem na prezent jest kubek z nadrukiem na urodziny. Sprawi dużo przyjemności osobie obdarowanej oraz będzie dla niej informacją, że ofiarowujesz jej coś, co przemyślałeś. Na kubku z napisem: Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin napiszemy, które urodziny właśnie kończy jubilat, tylko pamiętaj, żeby przesłać nam te informacje w uwagach do zamówienia. Każdy nasz kubek pakujemy w firmowy zielony kartonik, jeżeli jednak uważasz, że to za mało, postaramy się bardziej. Do paczuszki dołożymy karteczkę z życzeniami, wypełnimy ją słodyczami, a wszystko zapakujemy w ozdobną folie. Taki prezent na pewno zrobi wrażenie. Chcesz podejść do tej okazji z humorem? Wybierz kubek z nadrukiem ketla i napisem:30 a ciągle w formie! Wiek dostosujemy do potrzeb.

Porcelanowy duży kubek na urodziny ze znakiem zodiaku

Zbliżają się urodziny przyjaciela a Ty nie wiesz co mu kupić? Duży kubek na urodziny ze znakiem zodiaku! Staraliśmy się, aby nasze grafiki były oryginalne i czytelne. Kubki wykonujemy z wysokiej jakości porcelany, można je myć w zmywarce. Jeżeli spośród całej naszej kolekcji nie znajdziesz wzoru, którego szukasz, prześlij go nam. Z przyjemnością go dla Ciebie wykonamy.

Kubek na urodziny to pomysł na prezent dla ukochanej osoby, rodzeństwa, mamy lub taty, przyjaciela, dziadka…możliwości są nieograniczone. Sprawdź co ciekawego znajdziesz w naszym sklepie i spraw jubilatowi niespodziankę.