Z imionami

Kubki z imionami

Kubki z imionami, szukasz kubka z imieniem kolegi na prezent? Jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź nasze kubki z nadrukami. Każdy może zostać spersonalizowany – otrzymasz kubek z napisem wybranym przez Ciebie. Wybrane imię wystarczy podać w uwagach do zamówienia. Mamy wzory z grafikami pasującymi zarówno do imion męskich jak i żeńskich.

Kubki z imionami to pomysł na spersonalizowany drobny upominek

Wybór prezentu imieninowego dla dawno niewidzianej cioci nie musi być trudny. Kubki z imionami rozwiązują ten problem natychmiastowo. Absolutnie nie będzie to banalny prezent. Po pierwsze, jeśli Twoja ciocia jest aktywna zawodowo, przyda jej się do pracy. Po drugie z pewnością ucieszy ją praktyczny i ładny upominek. Ponadto do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości ceramikę. Ulubiony kubek jest w częstym użyciu, zatem będzie równie często myty. Dobry materiał, z którego został wykonany pozwala przedłużyć jego żywotność. O jakość nadruku również nie musisz się martwić. Przetrwa traktowanie go płynem do naczyń oraz czyszczenie w zmywarce.

Ceramiczny kubek z nadrukiem imienia na kawę i herbatę

W naszym sklepie internetowym kubki z nadrukiem imienia dostępne są w dwóch rozmiarach: 440 ml i 330ml. Nie wiemy jaka ilość kawy lub herbaty jest najlepsza, dlatego podjęcie tej decyzji pozostawiliśmy Tobie. Szukasz kubka do pracy? Żaden problem. Polecamy kubek z napisem: Ten kubek należy do Andrzeja. Oczywiście wpiszemy odpowiednie imię, tylko nie zapomnij wpisać nam je w komentarzu. Biurowe kuchnie najczęściej wyposażone są w zmywarki do naczyń, dlatego dobrze, że przygotowaliśmy się na tę ewentualność. Kubek z wiankiem i imieniem to naszym zdaniem dobry prezent dla koleżanki z pracy. Okazji jest wiele: imieniny, mikołajki czy awans zawodowy. Będzie to niezobowiązujący i miły gest.

Kubek na prezent z imieniem nie musi być nudny.

Gustujemy w ciekawych i praktycznych upominkach, dlatego tworzymy kubki na prezent z imieniem, które nie są nudne. Kubek z napisem Nie dotykać. Własność… (tu imię właściciela) sprawia, że na jego widok śmieje się buzia. W stanowczy i zabawny sposób pokarzesz każdemu, że nie lubisz, kiedy znika on z pracowniczej kuchni. Członkowie Twojej rodziny również nie będą Ci go podkradać. Podobnie będzie z kubkiem z napisem: Piotr 1990 limited edition. Żebyśmy mogli go w pełni spersonalizować, prześlij nam w uwagach imię i rok, jakie mają znaleźć się na kubku. Dodatkowo możemy go ozdobnie zapakować, Tobie zostanie tylko wręczenie prezentu.

Kubki z imionami sposobem na wyrażenie siebie

Kubki z imionami to jedne z najpopularniejszych produktów, za pomocą których każdy może przedstawić się otoczeniu i jednocześnie opowiedzieć o sobie. Ten drobny gadżet to sygnał do kogo należy kubek z gorącą herbatą, czy kawą i ostrzeżenie przed próbą przywłaszczenia go sobie. Kubki imienne poza oznaczeniem swojej przynależności mogą wskazywać również na cechy właściciela. Rozmaite elementy, jakie pojawiają się obok imienia na grafice mogą określać jego zawód, cechy charakteru i wiele jeszcze elementów definiujących swojego posiadacza. To fajny gadżet, który jest jednocześnie funkcjonalny oraz stanowi piękną dekorację. Z tego powodu jest jednym z najchętniej wybieranych produktów na własny użytek, a także jako prezent.

To świetny pomysł na personalizowany prezent

Kubek na którym znajduje się imię jego właściciela to doskonały pomysł na personalizowany upominek. Świetna cena i funkcjonalność tego przedmiotu sprawia, że sprawdza się znakomicie w roli drobiazgu wręczanego z różnych okazji. Kubek z imieniem przyda się do pracy, a także w domu, dzięki czemu można wręczyć go przy wielu okolicznościach. Wystarczy podarować go posiadaczowi konkretnego imienia i patrzyć na jego zadowoloną minę. To dość uniwersalny produkt, który sprawia dużą radość swoją prostotą oraz poręcznością. Przyda się każdemu, kto lubi delektować się napojami i ma swoje ulubione naczynia do picia. Ten z imieniem szybko podbić może jego serce i stać się ulubionym kubkiem np. do picia porannej herbaty.

Chcesz jeszcze bardziej spersonalizować kubek i umieścić na nim własny wzór? Mamy w ofercie także i taką opcję. Zajrzyj tutaj po kubek z własnym nadrukiem >

Nieprzeciętna jakość kubków ceramicznych w naszym sklepie z kubkami

Wybór kubka ceramicznego to postawienie na produkt wysokiej jakości. Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów, które przechodzą bardzo rygorystyczne kontrole. Dzięki temu w ręce naszych klientów trafiają wyłącznie kubki z imionami, które zachowają swój piękny wygląd nawet po wielu myciach zarówno w zmywarce, jak i po myciu ręcznym. Użyte do produkcji materiały sprawiają, że kubki często używane wyglądają ciągle jak nowe. Elegancko prezentuje się zarówno sama ceramika, jak i napis, który nie ściera się i nie blaknie, a przez to ciągle cieszy oko.

Kubki imienne oferujemy w dwóch rozmiarach. Proponujemy Państwu dwie wielkości kubków na herbatę – mniejszy 330 ml, jak i większe o pojemności 440 ml, które świetnie nadają się do gaszenia naprawdę dużego pragnienia. Zarówno mniejszy, jak i większy kubek zapewni te same, znakomite walory smakowe.

Dlaczego kubki ceramiczne tak dobrze nadają się do picia kawy i herbaty?

Nie bez powodu kubki ceramiczne uznaje się za doskonałe do picia kawy czy herbaty (zobacz także naszą ofertę kubków do kawy i herbaty). Ceramika to solidny materiał, który jednocześnie jest bardzo neutralny, przez co kawa, czy herbata z ceramicznego kubka smakuje wyjątkowo. Ceramiczny kubek nie nadaje aromatu nalanemu do niego napojowi, ani też nie wchłania go. Dzięki temu napar pozostaje idealny, taki jaki być powinien. To właśnie ceramicznym kubkom zawdzięczamy idealny smak porannej kawy, czy niezapomniany aromat owocowej herbaty.

Nie bez znaczenia pozostaje również wygląd ceramicznych kubków. Wiadomo nie od dziś, że pierwszą rzeczą na którą zwracamy uwagę jeszcze przed spróbowaniem potrawy, czy napoju jest jego wygląd. Dlatego też to, jak prezentuje się ceramiczny kubek ma niebagatelne znaczenie dla smaku wypijanej z niego herbaty, czy kawy. Nasze Duże Kubki nie tylko wykonane są z materiałów zapewniających wyciągnięcie idealnego smaku z naparu, ale i prezentują się świetnie, przez co picie z nich będzie prawdziwą przyjemnością. Postawienie na kubki z imionami z naszej kolekcji, to najlepszy możliwy wybór, który zapewni najlepsze doznania smakowe.