Z imionami

Kubki z imionami

Kubki z imionami, szukasz kubka z imieniem kolegi na prezent? Jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź nasze kubki z nadrukami. Każdy może zostać spersonalizowany – otrzymasz kubek z napisem wybranym przez Ciebie. Wybrane imię wystarczy podać w uwagach do zamówienia. Mamy wzory z grafikami pasującymi zarówno do imion męskich jak i żeńskich.

Kubki z imionami to pomysł na spersonalizowany drobny upominek

Wybór prezentu imieninowego dla dawno niewidzianej cioci nie musi być trudny. Kubki z imionami rozwiązują ten problem natychmiastowo. Absolutnie nie będzie to banalny prezent. Po pierwsze, jeśli Twoja ciocia jest aktywna zawodowo, przyda jej się do pracy. Po drugie z pewnością ucieszy ją praktyczny i ładny upominek. Ponadto do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości ceramikę. Ulubiony kubek jest w częstym użyciu, zatem będzie równie często myty. Dobry materiał, z którego został wykonany pozwala przedłużyć jego żywotność. O jakość nadruku również nie musisz się martwić. Przetrwa traktowanie go płynem do naczyń oraz czyszczenie w zmywarce.

Ceramiczny kubek z nadrukiem imienia na kawę i herbatę

W naszym sklepie internetowym kubki z nadrukiem imienia dostępne są w dwóch rozmiarach: 440 ml i 330ml. Nie wiemy jaka ilość kawy lub herbaty jest najlepsza, dlatego podjęcie tej decyzji pozostawiliśmy Tobie. Szukasz kubka do pracy? Żaden problem. Polecamy kubek z napisem: Ten kubek należy do Andrzeja. Oczywiście wpiszemy odpowiednie imię, tylko nie zapomnij wpisać nam je w komentarzu. Biurowe kuchnie najczęściej wyposażone są w zmywarki do naczyń, dlatego dobrze, że przygotowaliśmy się na tę ewentualność. Kubek z wiankiem i imieniem to naszym zdaniem dobry prezent dla koleżanki z pracy. Okazji jest wiele: imieniny, mikołajki czy awans zawodowy. Będzie to niezobowiązujący i miły gest.

Kubek na prezent z imieniem nie musi być nudny.

Gustujemy w ciekawych i praktycznych upominkach, dlatego tworzymy kubki na prezent z imieniem, które nie są nudne. Kubek z napisem Nie dotykać. Własność… (tu imię właściciela) sprawia, że na jego widok śmieje się buzia. W stanowczy i zabawny sposób pokarzesz każdemu, że nie lubisz, kiedy znika on z pracowniczej kuchni. Członkowie Twojej rodziny również nie będą Ci go podkradać. Podobnie będzie z kubkiem z napisem: Piotr 1990 limited edition. Żebyśmy mogli go w pełni spersonalizować, prześlij nam w uwagach imię i rok, jakie mają znaleźć się na kubku. Dodatkowo możemy go ozdobnie zapakować, Tobie zostanie tylko wręczenie prezentu.