Jedzenie

Kubki dla smakoszy

Kubki dla smakoszy, jeśli dla Ciebie jednym z nich jest jedzenie, dobrze trafiłeś! To tutaj znajdziesz wszystkie nasze kulinarne wzory: od zdrowych warzyw i owoców, które zamanifestują Twoje żywieniowe nawyki, przez imponujących wymiarów burgera, po aksamitną czekoladę, która Ci wszystko wybaczy. Kubek z tej kategorii to obowiązkowy gadżet każdego łasucha.

Kubek dla kucharza, żeby zawsze wiedział, gdzie jest jego kawa

Praca w gastronomii nie jest lekka, dlatego kubek dla kucharza powinien umieć rozładowywać emocje. W kuchni bywa gorąco i nie mamy na myśli tylko temperatury powietrza. Trzeba pracować szybko i często być na nogach do późnych godzin nocnych. Kiedy dopada Cię zmęczenie, gorąca kawa z kubka z wesołym brokułem na pewno postawi Cię na nogi. Warzywa nie są dla Ciebie? Z myślą o miłośnikach żeberek i burgerów stworzyliśmy kubek z Mięsną Krową. Poza tym, że jest zabawny, to już zawsze będziesz wiedział skąd pochodzi konkretny kawałek mięsa.

Prezent dla szefa kuchni? Duży kubek dla kucharza

Chcesz rozbawić swojego szefa? Kup mu ceramiczny duży kubek dla kucharza z napisem “Winner, winner chicken dinner”. Na pewno to doceni i będzie patrzył na Ciebie przychylniejszym okiem. Dużo razem przeszliście, na wspólnych zmianach macie zawsze dużo zadowolonych klientów? Kubek z napisem Ogniem i Mieczem nie raz pomoże rozluźnić napiętą atmosferę. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne propozycje. Znajdziesz upominek dla miłośnika pizzy, bekonu, warzyw i owoców a nawet czekolady i piwa. Przekonaj się sam. Jeśli jednak okaże się, że Twój pomysł będzie bardziej trafiony i wesz, co spodoba się obdarowanej osobie, prześlij nam swój projekt. W miarę naszych możliwości zrealizujemy go dla Ciebie.

Zabawne kubki dla wegetarian ze śmiesznymi nadrukami

Jeśli lubisz podkreślać swój styl życia i upodobania, kup sobie do pracy kubek dla wegetarian ze śmiesznym nadrukiem. Niech się z Ciebie śmieją, że jesz tylko trawę i marchewkę. Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre i dinozaur Triceratops również wiedział co jest najsmaczniejsze. Kubek z napisem Vegan to propozycja dla miłośników diety roślinnej i dinozaurów. Szukasz prezentu dla wegana? Żaden problem. U nasz znajdziesz kubek z sałatą, uśmiechniętym brokułem, marchewką, ziemniakiem i wiele innych. Wszystkie są zabawne i zapewniamy, że herbata z nich smakuje wyjątkowo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Może znajdziesz nie tylko prezent, ale również komplet kubków do swojej kuchni.