Koty

Kubki z kotami, duże kubki na prezent

Kubki z kotami, jeśli crazy cat lady to Ty i kolekcjonujesz gadżety z kotami, koniecznie zapoznaj się z tą kategorią wzorów. Nyan Cat, Kot-Dziwak z Cheshire czy Grumpy Cat – wszystkie znajdziesz na naszych kubkach. Wybierz swojego kociaka i niech już zawsze towarzyszy Ci przy porannej kawie lub herbacie. Znasz innego wielbiciela kotów? Zrób mu prezent i podaruj nasz kubek! Nasze kubki z kotami to zbiór autorskich grafik, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Staraliśmy by kocie wzory były urozmaicone, czasem nawiązywały do popkultury – tak jak nasz kubek Game of Cats czy Darth Kitten. Sprawdź też naszą specjalną kolekcję kubków Dark Kitties, przygotowaną specjalnie dla osób nie przejmujących się przesądami i wybierz swój nowy ulubiony kubek z kotem.

Kubki z kotami to doskonały prezent dla miłośnika kotów

Są tu jakieś kociary? Kubki z kotami to doskonały gadżet dla każdego miłośnika tych zwierzaków. Wierzymy, że uśmiech potrafi zdziałać cuda, dlatego większość z naszych propozycji ma zabawne grafiki. Jeśli kolekcjonujesz obrazki, figurki i inne gadżety z podobizną kota, to nasz kubek jest dla Ciebie! A może znasz kogoś, kto jak opowiada o swoich kociakach to dostaje wypieków na twarzy? Zapewne tak jest, bo chyba każdy z nas ma kogoś takiego w swoim towarzystwie. Kubki z kotami polecają się na prezent.

Kubki z nadrukiem dla kociary

Zastanawiasz się czy kupić kubek dla miłośnika kota? Niepotrzebnie, odpowiedź jest oczywista. Taki kubek ma mnóstwo zalet. Po pierwsze jest zabawny a uśmiech z rana sprawia, że dzień będzie lepszy. Pomaga tez rozbudzić się. Jakikolwiek napój, z takiego kubka smakuje zdecydowanie lepiej. Wiemy to, bo sprawdziliśmy. Jeśli zdecydujesz się obdarować kogoś takim kubkiem, możesz mieć pewność, że zrobi mu się bardzo miło. Wszyscy lubimy prezenty, dawać je jak i przyjmować. Taki kubek pokaże, że rozumiesz czyjegoś świra i zakręcenie z powodu zwierzaka. Twoja koleżanka z pracy ma trzy koty? Kub jej kubek z napisem „Kocia Mama” lub „Prawdziwa miłość”. Uśmiech, który zobaczysz na twarzy koleżanki będzie bezcenną pamiątką.

Kubki z kotami, szybka wysyłka i dogodne formy płatności

Kubek dla kociary to gadżet, który podkreśla miłość i pasję. Mamy tak duży wybór wzorów i napisów, że nie musisz ograniczać się i możesz mieć ich całą kolekcję. Na bieżąco pracujemy też nad nowymi projektami, ponieważ lubimy tworzyć. Wszystkie nasze kubki tworzymy z dużą dokładnością. Wielkość grafiki dostosowana jest do rozmiarów kubka. Nakładana jest z dużą starannością, dlatego nie musisz się martwić i możesz myć go w zmywarce. Ceramika, z której zostały wykonane jest wysokiej jakości. W ofercie mamy dwa rozmiary kubków: 330 ml i 440 ml. Doskonale rozumiemy, że niektórzy, aby się rozbudzić potrzebują dużej kawy.