Memy

Kubki z memami

Kubki z memami, memy internetowe mogą mieć różną postać, ale muszą spełniać jeden warunek – być szalenie popularne w sieci. Dla wszystkich fanów memów przygotowaliśmy kubki z memami. Przejrzyj kubki i sprawdź, ile z nich rozpoznajesz. Masz wśród znajomych kogoś, kto zna je wszystkie? Kubek z tej kategorii to idealny pomysł na prezent dla niego!

Przedstawiamy kubki ze memami! Kubki ze śmiesznymi nadrukami.

Kubki z memami powstały z myślą o internautach, którzy uwielbiają śledzić bieżące wydarzenia i przerabiać je na parodystyczne grafiki z tekstami. Czujnym nie umknie żaden szczegół, również z politycznego światka i sprytnie to wykorzystają. Tak jak na kubku Premiera. To po ile w końcu to paliwo Panie Premierze? Chociaż wojny między koalicją a opozycją trwają i trwać będą, my sadzamy je na jednej gałęzi. Niech się dogadują. Memy nie dotyczą tylko politycznych wpadek, ale traktują też na przykład o marzeniach. A kto z nas nie marzy o wylegiwaniu się na plaży, zagrzaniu stóp w ciepłym piasku? Beach Please krzyczy memowy kubek! Jeżeli znacie kogoś albo sami poświęcacie dużo czasu na tą formę cyberkultury, kubek z memem będzie odpowiednią pamiątką. Ostatecznie powodów do tworzenia nowych ikon i tekstów nie brakuje.

Kubki ze śmiesznymi memami jako przekaz w humorystycznym wydaniu.

By rozpocząć dzień w dobrym humorze, co bywa kluczowe dla całej doby stworzyliśmy kubki ze śmiesznymi memami. Dlaczego? Bo tak! I to jest ostateczny argument dyskusji, tak jak na kubku z tym samym napisem. Jeden 330ml kubek, a jak łatwo może zapobiec niepotrzebnej kłótni partnerów. Załagodzić sytuację może też legendarny Rick Astley i jego klasyk Never Gonna! Pobudzająca melodia załączy się w Waszych głowach w trakcie picia ulubionego napoju z kubka o tej samej nazwie i rozrusza was do końca dnia. Jeżeli fraza Keep Calm też nie jest Wam obca to pomyślcie o własnym zakończeniu, a razem stworzymy kubek ze śmiesznym memem dla Was lub znajomych. Keep Calm And…Drink Coffee. Irish coffee.

Marudny kot ciągle na topie. Tym razem na kubkach z memami z Grupmy Cat.

Kubki z memami z Grumpy Cat to hit dla fanów mruczkowej marudy! Już od kilku lat osobliwa postać znajduje się w czołówce memowych list przebojów. Również na naszej kubkowej liście emanująca wiecznym niezadowoleniem kocica nie daje za wygraną! Mimo iż fanką kawy nie jest, my się nie zrażamy! W kubku z nadrukiem Grumpy Cat można rozkoszować się też innymi napojami. Może miłosnymi? Ale wg słynnego kota zakochanie to okropne uczucie. Swoim rozczarowaniem dzieli się na kubku dla Zakochanej Kociary Grumpy Cat. Trudy romantycznych uniesień nie ominęły nawet popularnego sierściucha.

Kubki z memami rozbawiają, uczą, posiadają dużą dozę zdrowego sarkazmu. My lubimy patrzeć na świat przez różowe okulary, dlatego odważnie kroczymy z naszymi kubkami w dłoniach przez cyberprzestrzenie w poszukiwaniu tych wyjątkowych przekazów.