Seriale

Kubki z seriali

Kubki z seriali, nie ma dla Ciebie nic lepszego niż relaks przy ulubionym serialu? Mówienie na głos „previously on…” weszło Ci już w krew i rzadko kiedy umiesz się oprzeć pokusie włączenia kolejnego odcinka? Sprawdź naszą kubki z seriali i wybierz wzór z Twoimi ulubionymi bohaterami! Taki gadżet świetnie się sprawdzi przy kolejnym binge-watching.

Zabawne i oryginalne kubki z seriali

Miłośnicy Netflix’a, HBO i relaksu przy filmie docenią kubki z seriali. Możesz zebrać ich całą kolekcję. Na bieżąco staramy się uzupełniać naszą ofertę więc znajdziesz u nas nie tylko klasykę, ale też nowości. Jeśli nie możesz odejść od telewizora przed końcem odcinka wybierz duży kubek, który ma pojemność aż 440ml. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź grafika swojego ulubionego bohatera. Uwierz nam, że herbata z niego smakuje najlepiej.

Kubki serialowe dla każdego pasjonata

Robimy wszystko, aby nasze kubki serialowe trafiały w gust każdego miłośnika filmów. Czy są tu osoby, które nie oglądały zabawnych historii Przyjaciół? Kubek z napisem You’re my lobster trochę do niego nawiązuje. Może tak jak i my jesteś fanem serialu Stranger Things? Zobacz nasze dwa kubki Stranger Things Alphabet, The Upside Down oraz Go away. Mamy tylko nadzieję, że serial aż tak bardzo Cię nie wciągnie i herbata nie wystygnie. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę siostrze, mężowi lub przyjacielowi, zamów kubek w wersji prezentowej. My wyślemy go pod wskazany adres, jeśli zechcesz zapakujemy go w ozdobną folię i wypełnimy paczkę słodkościami.

Kubek z nadrukiem Gry o Tron

Absolutne must have dla każdego miłośnika tej niesamowitej opowieści to kubek z nadrukiem Gry o Tron. Mamy kilka wersji ciekawych i oryginalnych grafik. Znajdziesz tu motyw nawiązujący do Ceresi – członkini najbogatszej rodziny w Wasteros, Daenerys – matki trzech smoków, Sama – który gardzi bronią i przemocą. Zapewne masz swoją ulubioną postać. Jeśli jednak nie możesz się zdecydować to polecamy Winter is coming.

Kubki z seriali dla miłośników kreskówek

Nie masz się co wstydzić. Nie tylko Ty oglądasz bajki. Kubki z seriali z postaciami z bajek są jednymi z naszych ulubionych. Popeye palący fajkę ze…szpinakiem wywoła uśmiech na każdej twarzy. Oldskulowe kreskówki są najlepsze. Oczywiście nie zapomnieliśmy o serialu The Simpsons. My również jesteśmy fanami Homera i jego wesołej rodziny.