Dzień Przytulania

Kubek dla siostry na prezent z okazji dnia przytulania

Kubek dla siostry na dzień przytulania to niby nic wielkiego, ale potrafi sprawić wiele radości. Chyba nie ma w kalendarzu przyjemniejszego święta od Dnia Przytulania. Może być świetną okazją do okazania komuś bliskiemu jak bardzo go szanujemy, lubimy i cieszymy się, że jest w naszym życiu. Czasami wystarczy tak niewiele, żeby sprawić komuś radość. Z siostrami bywa różnie. Czasami trudno dojść z nimi do porozumienia, ale bez nich jest jeszcze ciężej. Warto pamiętać o tym, że jest na świecie ktoś, kto zna Cię prawie od zawsze. Z kim możesz śmiać się bez końca wspominając dziecięce wygłupy.

Duży kubek dla siostry na kawę, który pomoże jej dobrze zacząć dzień

Duży kubek dla siostry na kawę możesz ofiarować z na urodziny, imieniny lub bez okazji. Napis: „ You are my significant otter” przypomni Twojej siostrze, że cokolwiek by się nie działo, to i tak uzupełniacie się wzajemnie. Jeśli jest ona miłośniczka kawy, najlepiej kup kubek o pojemności 440 ml. Nie umiesz ozdobnie pakować prezentów? Nie przejmuj się, dla nas to żaden problem. Standardowo przed wysyłką wszystkie nasze kubki pakujemy w zielony, formowy kartonik. Jeśli wybierzesz dodatkową opcję to kubek wypełnimy słodyczami, możemy załączyć kartkę z życzeniami i wszystko zapakować w ozdobną folię. Wyobraź sobie minę siostry na widok takiego prezentu.

Kubki z nadrukiem na kawę lub herbatę to świetny prezent na każdą okazję

Szukasz drobnego upominku dla bliskiej Ci osoby? Kubki z nadrukiem na kawę to nie tylko doskonały prezent ale również praktyczny. Kubek z napisem „I love you berry much” sprawi dużo przyjemności siostrze, bratu, przyjacielowi czy drugiej połówce. Kubek udekorowaliśmy niebieskimi jagodami, które ukrywają się wśród zielonych listków małego krzaczka. Robimy wszystko aby nasze kubki prezentowały się jak najlepiej i służyły jak najdłużej. Grafikę wykonujemy taką technologią, że nie musisz się o nią martwić. Nie będzie się ścierać podczas zmywania. Nasze kubki można spokojnie myć w zmywarkach do naczyń. Jeśli masz własny spersonalizowany projekt, zapraszamy do kontaktu. W miarę możliwości zrealizujemy Twój pomysł.

Znajdziesz u nas kubki ze śmiesznymi napisami oraz ładnymi grafikami. Pozostaje wybrać swoje ulubione i cieszyć się piękną kolekcją.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Dzień Przytulania to jedna z bardziej uroczych okazji do świętowania! A najlepiej przytulać się z kubeczkiem ulubionej herbaty, kawy lub kakao pod ręką. Zobacz nasze słodkie kubki i wybierz coś na prezent dla osoby, do której planujesz się przytulić. Significant otter pokaże Twojej drugiej połówce, że jesteście dla siebie stworzeni. Born cute oraz Słodka panda to inne pomysły na prezent dla bliskich. A jeśli jesteś singlem, nie zapominaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby prezent z tej okazji sprawić samemu sobie! Proponujemy wybrać wzór, który przedstawia Twojego ukochanego zwierzaka: jeśli straciłeś głowę dla sympatycznych corgi, mamy coś dla Ciebie. Dla właścicieli wszystkich psich futrzaków, które uwielbiają się tulić, przygotowaliśmy taki wzór. A jeśli to koty zajmują w Twoim sercu specjalne miejsce, wybierz tego uroczego kota burrito.