Dzień Ojca

Kiedy nadchodzi Dzień Ojca, warto zastanowić się nad ciekawym upominkiem dla swojego taty. Idealny prezent powinien spełniać przede wszystkim jeden warunek: być praktyczny. Ojcowie cenią sobie przedmioty, które do czegoś konkretnego służą, można z nich korzystać i nie stoją na półce bez celu. Wszystkie te wymagania spełnia kubek na Dzień Ojca! Zobacz jakie wzory proponujemy: kubek dla taty, który jest inżynierem, nie może być inny niż wzór ze słynnym hasłem Trust me I’m an engineer. W końcu inżynierom należy ufać i wierzyć w to, co mówią, zawsze! Prezent na Dzień Ojca dla fana klasycznej polskiej komedii to oczywiście kubek z cytatem Oczko mu się odlepiło. Temu misiu. A dla mechanika i jednocześnie wielbiciela kawy mamy kubeczek Motor Oil.

Kubek na Dzień Ojca z nadrukiem w sklepie internetowym duzekubki.pl

Kubek na Dzień Ojca to rewelacyjny pomysł na prezent. Taki kubek nie jest drogi, więc można zaproponować zakup go również młodszym dzieciom. Każdy Tata lubi prezenty oryginalne, ale przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne. Dobrym wyborem będzie coś, co można używać na co dzień, w domu i w pracy. Kubek sprawdzi się doskonale. Otrzymany od bliskiej osoby sprawi, że poranna kawa będzie smakować jeszcze lepiej i obudzi znacznie szybciej. W takie wyjątkowe święto jak Dzień Ojca pokaż Tacie, że jest najlepszy na świecie i wręcz mu kubek z napisem „Tata królem świata”.

Kubek dla Taty na urodziny to pomysł na spersonalizowany prezent

Na imieniny, pod choinkę lub kubek dla Taty na urodziny. Symboliczny upominek, który sprawi dużo radości i wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. „Kubek dla Najlepszego Taty”, „Tata Królem Świata”, „Tata Naprawi” to nasze propozycje na pokazanie jak bardzo go kochasz. Jeśli masz własny pomysł na kubek, prześlij go nam, a my postaramy się go zrealizować. Grafiką zajmij się we własnym zakresie, my spróbujemy nanieść ją na kubek. Może to być imię Taty, ulubione powiedzenie lub rysunek dziecka. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nadruki wykonujemy nowoczesną technologią, która jest trwała i nie ulegnie uszkodzeniu nawet podczas mycia w zmywarce.

Ceramiczny kubek dla Taty duży na kawę i herbatę

Jeśli najważniejszy mężczyzna Twojego życia jest miłośnikiem kawy, kup mu kubek dla Taty duży. Może być na specjalną okazję lub tak po prostu, bez powodu. Warto czasami zaskoczyć bliskie nam osoby. Duży kubek ma pojemności 440ml kawy, herbaty lub innego napoju. Kubek z napisem „Tata zawodowo rozwiązuje problemy”, tak jak wszystkie nasze kubki, został wykonany z wysoko gatunkowej ceramiki. Duże kubki sprawdzają się nie tylko w pracy, ale również w domu. Każdy kubek zapakowany jest w kartonik. Jeśli sobie życzysz i oznaczysz takie informację przy składaniu zamówienia, kubek zapakujemy ozdobnie i wypełnimy go słodkościami. Do kubka możemy również dołożyć napisane przez Ciebie życzenia. Wydrukujemy je na ozdobnym papierze, który włożymy do złotej koperty. Dla Taty wszystko co najlepsze.
Życzymy udanych zakupów i zachęcamy do większych zakupów. Wybierz 3 dowolne kubki, a trzebi kubek będzie za 10 zł!