Dzień Programisty

Kubek dla programisty na prezent na dzień programisty

Kubek dla programisty na prezent dla osoby, która nie może żyć bez kawy. Nie ma co ukrywać, jeśli ktoś dużo czasu spędza przed komputerem, to bez kawy trudno się obejść. Po pewnym czasie dopada zmęczenie, powieki zaczynają się zamykać, a problem nie został rozwiązany. Co robić, trzeba jakoś sprostać zadaniu. Kolejna kawa jest wręcz koniecznością. Jeśli w kręgu swoich znajomych masz kogoś, kto zajmuje się programowaniem, spraw mu jeden z kubków z naszej oferty. Będzie to upominek nie tylko fajny, ale również praktyczny.

Duże ceramiczne kubki na kawę, nie daj się zmęczeniu w pracy

Nie wiesz co kupić ulubionemu informatykowi w podziękowaniu za dobrą pracę? Kubek z nadrukiem dla programisty będzie świetnym pomysłem. Kubek z napisem „In code we trust” sprawi mu dużo radości. Nie wiemy czy wiesz, 13 września obchodzimy Dzień Programisty. Może nie jest to typowe święto, ale nie oznacza to, że nie można go celebrować. Praca przed monitorem nie należy do najłatwiejszych. Dużo godzin spędzonych przed komputerem, w ciągłym skupieniu. Zdecydowanie takiej osobie potrzebny jest kubek, który polubi i będzie wywoływał uśmiech na jego twarzy. Nawet jeśli nikt poza nim nie rozumie przesłania, które z niego płynie. Kubek z napisem „CSS is awesome” stworzyliśmy z myślą o front-end developerach. Czasami się im dziwimy, że pomimo wszelkich wad, nadal kochają CSSa.

Duży kubek ze śmieszną grafiką dla programisty, grafika, informatyka

Czasami nie rozumiemy co do nas mówią, ale jak zepsuje się komputer, to w pierwszej kolejności szukasz znajomego programistę lub informatyka. Duży kubek ze śmieszną grafiką dla programisty pomoże Ci wynagrodzić jego zaangażowanie w Twój problem. Napis „Weeks of programming can save you hours of planning” to kubek dla programisty, który nie lubi planować swojej pracy. Masz do wyboru dwie pojemności: 440 ml lub 330 ml. Na każdym z nich oferowane przez nas napisy i nadruki prezentują się wyśmienicie. Domyślamy się, że informatyk nie ma głowy i wiele czasu na czyszczenie kubka, dlatego bardzo dobrze się składa, że nasze kubki można myć w zmywarce. Nic się nie martw, nie będzie to miało złego wpływu na napis.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kubki dla siebie i swoich przyjaciół.

Kto nie chciałby być programistą? To obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodów na świecie! Nic w tym dziwnego, umiejętności takich specjalistów robią wrażenie. Z okazji Dnia Programisty przygotowaliśmy propozycje kilku upominków – sprawdź naszą listę i wybierz najlepszy pomysł na prezent dla informatyka! Pierwszą z możliwości jest kubek z najbardziej znanym i najczęściej używanym – Dziwne, u mnie działa. Taki kubek to wręcz obowiązkowy prezent dla programisty! I code you sprawdzi się natomiast, jeśli chcesz wyznać uczucia bliskiemu informatykowi. Front-end developera, który mimo wszystkich wad nadal kocha CSSa, ucieszy kubeczek z tym wzorem. Szukasz czegoś jeszcze innego? Bez obaw, mamy całą kategorię kubków dla fanów nowych technologii, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie!