Retro

Kubki z retro nadrukiem

Kubki z retro nadrukiem. Uwielbiasz stylizacje retro i styl pin-up? Jako najlepsze aktorki w historii kina wymieniasz elegancką Audrey Hepburn i seksowną Marilyn Monroe? Jesteś w dobrym miejscu! Retro kubki to coś dla fanów dawnych czasów. Stylizowane ilustracje oddają klimat tamtych lat, a przyciągające uwagę hasła sprawiają, że Twój kubek będzie wyróżniał się na półce. To też dobry pomysł na prezent dla mamy lub koleżanki!

Kubki dla fanów reto dla miłośników dawnych czasów

Kubki dla fanów retro to nasza propozycja dla każdego, kto z łezką w oku wspomina minione czasy. Postawiliśmy na różnorodność, dlatego znajdziesz w naszym sklepie internetowym kubki, których grafiki nawiązują do starych filmów, książek, gier komputerowych, mody i wielu innych. Zapewniamy, że nawet w nowocześnie urządzonej kuchni będą prezentować się bardzo dobrze. Dodają wnętrzom wyjątkowego stylu. Prawdziwym fanom tego stylu proponujemy stworzenie wyjątkowej kolekcji, która zaskoczy Twoich gości.

Kubki z retro nadrukiem. Nie zapomnij o przeszłości

Też uważasz, że królowa kina jest tylko jedna? Kubek z nadrukiem w stylu retro z Marylin Monroe nawiązuje do legendy kina lat 50. I 60. XX wieku. Nazwisko to każdy kojarzy z twarzą pięknej aktorki, nawet jeśli nie widział z nią żadnego filmu. Zobacz kubek z napisem: You don’t like me? It’s probably because your boyfriend does! Jest doskonałym prezentem, który wprowadzi trochę poczucia humoru podczas porannego rytuału picia porannej kawy. Należysz do drugiego obozu i wypijasz morza herbaty przy filmach ze zjawiskową Audrey Hepburn? Mamy specjalny klasyk, na którym jest nadruk: For beautiful eyes, look for the good in others. For beautiful lips, speak only words of kindness. And for poise, walk with the knowledge that you are never alone. I nie trzeba nic więcej dodawać.

Ceramiczny kubek z grafiką w stylu vintage

Niektóre kubki z grafiką w stylu vintage bywają zagadką. Wiesz do czego służyły dyskietki? Jeśli należysz do tego pokolenia, które nigdy ich nie używało, to zapewniamy, że kubek z napisem Never Forget i grafiką tego dysku wymiennego sprawi Twoim rodzicom dużo radości. Mamy też wersję dla fanów starych aparatów i fotografii oraz miłośniczek pończoch. Wizerunek kobiety pracującej również u nas znajdziesz. Wszystkie nasze kubki wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. Zależy nam na tym, żeby służyły Wam jak najdłużej, dlatego staramy się, aby nadruki były porządnej jakości i nie ulegały uszkodzeniu podczas mycia w zmywarce.

Zachowujemy piękne wspomnienia, cieszymy się chwilą i pijemy aromatyczną kawę z wyjątkowych kubków retro.