Śmieszne kubki do biura

Śmieszny kubek do biura to seria produktów przygotowanych z myślą o rzeszy urzędników i urzędniczek, którzy pragną choć odrobiny rozrywki i uśmiechu podczas swoich codziennych obowiązków służbowych. Jest to ten typ kubka, który ściśle związany jest z pracą w biurze, dlatego idealnie wpasuje się w biurowe zwyczaje.

Śmieszny kubek do biura idealny na przegnanie nudy

Przychodząc do biura, każdy szczęśliwy posiadacz sięgnie w pierwszej kolejności po swój śmieszny kubek do biura, by rozpocząć swoją pracę od wypicia kubka gorącej kawy. Bo przecież wiadomo, że dzień w biurze obowiązkowo rozpocząć należy od wypicia aromatycznej kawy. Dlatego, jeśli jesteście zatrudnieni w biurze, koniecznie wyposażcie swoje biuro w co najmniej jeden duży kubek do pracy, by móc w stu procentach po spożyciu porannej kawy rzucić się z zapałem w wir pracy.

Zobacz także naszą pozostałą ofertę zabawnych kubków ze śmiesznymi nadrukami >

Śmieszny kubek do biura jako podarunek dla szefa

Duży kubek na herbatę to także znakomity pomysł na podarunek dla szefa. Nieważne, czy macie szefa tyrana, czy szefa łagodnego jak baranek. Tego rodzaju kubek to zawsze świetny pomysł na prezent na różne okazje. A także i bez okazji. Ucieszy on każdego obdarowanego szefa, a jednocześnie może być pretekstem do okazania mu sympatii i zadowolenia ze współpracy. Jeśli szukacie pomysłu na prezent z okazji urodzin, dnia szefa, czy jakiejkolwiek innej, tego typu produkt to kapitalny pomysł. Wesoła grafika oraz dosadny napis może rozbawić do łez lub pójść w pięty. A co najważniejsze, nawet przytyk odebrany zostanie na wesoło, bo taki też jest wydźwięk tego kubka.

Śmieszny kubek do biura dla pracoholika

Duży kubek z nadrukiem to nie tylko dobry pomysł na podarunek dla urzędników. To doskonały podarunek dla pracoholików. Nieważne, czy jesteś pracoholikiem nauczycielem, policjantem, czy sekretarką. Liczy się tylko twoje oddanie pracy i bezwzględne jej poświęcenie. Dlatego też poszukaj dla siebie lub dla kolegi idealnie pasujący duży kubek do herbaty, dzięki któremu zobaczysz w nim swoje odbicie. Wesołe grafiki znajdujące się na naszych kubkach doskonale ukazują codzienne potyczki z pracą i w pracy. A przez to każdy kubek daje okazję, by zerknąć na siebie w nieco inny, bo wesoły sposób. A dla zapalonych pracoholików śmieszny kubek będzie okazją, by zrobić sobie przerwę na kawę lub herbatę. Oczywiście krótką.