Opublikowano

Kubek na Dzień Kobiet. Kawowy toast za płeć piękną

8 marca to data szczególna, ponieważ w tym dniu zawsze, co roku swoje święto obchodzą wszystkie kobiety i podobno wciąż czekają na kubek na dzień kobiet. Mężczyźni, jeżeli nie nosicie swoich kobiet na co dzień na rękach, tego dnia możecie nadrobi zaległości. Przyda się też drobny (a może wcale nie taki mały) upominek. Kawa, herbata, sok pomarańczowy, woda z cytryną…każdy ma swój ulubiony napój i miło jest go pić z fajnego kubka. Kubek na Dzień Kobiet na pewno ucieszy każdą Damę.

Kubek na Dzień Kobiet ze słodkimi zwierzakami

Każda kobieta lubi zwierzęta. Niektóre te domowe, futrzane, na czterech łapach, inne dzikie, egzotyczne, a nawet drapieżne i niebezpieczne. Mamy więc kilka propozycji kubków na Dzień Kobiet ze „słodkimi” pupilami. Dla fanki kotów i pand jednocześnie kubek w czarno-białych kolorach z napisem Help me. Dla odrealnionej pozytywnie zakręconej wariatki proponujemy kolorowy kubek z nadrukiem wypasionego jednorożca. To też sprawdzona opcja dla miłośniczki słodkości pod każdą postacią.

Żadna wrażliwa Duszyczka nie oprze się dużym oczom futrzanego królika, który znalazł się na kubku z napisem Born Cute. Swoje przytulne gniazdko na jednym z kubków uwiła sobie piękna lisiczka. Trzeba przyznać, że to zacne grono świetnie sprawdzi się podczas świętowania Dnia Kobiet.

Motywujące kubki na Dzień Kobiet

Kubek na Dzień KobietWszyscy czasem potrzebujemy mocnego kopa do działania, motywacji i dodatkowej porcji energii. Nawet największym optymistom zdarza się w siebie zwątpić. 8 marca to okazja, aby udowodnić kobietom, że są wyjątkowe i mogą więcej, niż są tego świadome. Motywujące kubki z napisami powstały z myślą o wszystkich kobietach i każdej z osobna. W chwili zwątpienia, kiedy szary dzień nie sprzyja, wystarczy spojrzeć na hasło Padłaś? Powstań! Popraw koronę i zasuwaj!, aby pomknąć z uśmiechem do przodu. To również dzień, kiedy kobietom wybacza się wszystko, nawet awantury. Świetnie manifestuje to kubek z napisem Nie ulegaj rutynie, zrób awanturę o byle co.

Kubek na Dzień Kobiet z napisem We can do it! Będzie idealnym towarzyszem początku każdego dnia. Kawa w nim smakować będzie lepiej i na pewno nim się skończy dostarczy dużej porcji pozytywnej, motywującej energii. A żeby Twoja kobieta nigdy nie zapomniała, jak bardzo jest wartościowa, niech ma codziennie na stole kubek z napisem Silna i niezależna.

Kubek super dziewczyny. Znasz taką?

Możesz również postawić na prostotę. Każda kobieta lubi przecież coś innego. Nie wszystkie potrzebują motywujących cytatów i nie wszystkie gustują w kubkach ze zwierzakami. Może po prostu najlepszym wyborem będzie kubek na Dzień Kobiet z napisem Super Dziewczyna. Czasem nie potrzeba wiele słów, by powiedzieć to, co myślimy. Kubek Super Dziewczyny jest uniwersalny i jest prezentem niezobowiązującym. Możesz podarować go zarówno swojej dziewczynie, jak też siostrze czy koleżance z pracy.

Niektórzy są zdania, że Dzień Kobiet powinien być codziennie. Nam ten pomysł się bardzo podoba. Dołączasz do nas? Kubek na Dzień Kobiet może być przecież prezentem bez okazji. To takie miłe dostawać upominki tak po prostu…od serca.