Opublikowano

Kubek na Święta. Worek Mikołaja wypchany świątecznymi kubkami

Mikołaj nie zapomina o nikim i przyniesie specjalny kubek na święta. Grzeczni mają jednak lepiej, bo dostają fajniejsze prezenty. U nas mimo to wszyscy są równi, bo świąteczny kubek należy się każdemu. Zimę już widać na horyzoncie, a dzwonki dzwonią w rytm Merry Christmas. To dobry moment, aby zaopatrzyć siebie, przyjaciół i rodzinę w świąteczne kubki. Czy Wam też już udziela się magia świąt?

Typowo świąteczny kubek. Merry Christmas…

Są fani Świąt Bożego Narodzenia i mniejsi fani, bo wszyscy je uwielbiamy, nawet jeżeli niektórzy ukrywają głęboko swoją sympatię do tego grudniowego święta. Jeżeli nie pozostajesz w ukryciu i chętnie dzielisz się swoją bezgraniczną miłością do Bożego Narodzenia, to zapewne zachwyci Cię kubek z nadrukiem renifera. To jedna z naszych typowo świątecznych propozycji. Renifer z gałązką w pysku i owiniętym szalikiem na szyi pięknie prezentuje się w czerwieni. W tle widzimy nocne niebo, na którym możemy wypatrywać pierwszej gwiazdki. Czy w takim kubku świąteczny barszczyk i grzane wino nie smakują inaczej niż zwykle?

Kubek z nadrukiem na chłodne wieczory

Kubek na świętaMożemy zaśpiewać „Hu hu ha nasza zima zła…”. My się zimy oczywiście nie boimy, a nawet udało nam się ją polubić. Zapytasz, za co? Za wełniane skarpetki, ciepły koc, duży kubek gorącej herbaty z pomarańczą i miodem, za biały puch, który zdobi zielone drzewka i za długie wieczory, w które możemy obejrzeć więcej odcinków ulubionego serialu. Zimy nie da się nie lubić, szczególnie, że kojarzy nam się również z pięknym Bożym Narodzeniem.

Dla miłośników zimy polecają się kubki na święta, którym z pewnością nie brakuje ciepła i uroku. Jest to kubek z „haftowanym” wzorem w postaci czerwonych reniferów. Jest też kubek z napisem Całe życie z bałwanami, to propozycja dla osób z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Być może też należysz do bałwanowej paczki. A znajdzie się ktoś, kto tak samo jak zimę i święta uwielbia koty? Z kubkiem w dłoni zaśpiewa Let is snow, let is snow… W naszych „skromnych” zasobach jest też kubek na święta z malowniczym zimowym krajobrazem z lisem w roli głównej.

Kubek na święta – pomysł na prezent pod choinkę

Myślisz sobie, że to już było, kubek pod choinką pojawiła się już w poprzednich latach w Twoim domu. Zastanów się jednak, co to był za kubek i jak bardzo pasował do osoby, która go dostała. U nas znajdziesz szeroki wybór kubków na święta z inspirującymi cytatami, słodkimi zwierzakami, filmowymi i serialowymi bohaterami, a nawet znakami zodiaku, smacznym jedzeniem i stawiającą na nogi kawą. Do klimatu zimowego wieczoru najlepiej jednak pasować będzie kubek z napisem Kubeczek na kakałko. Długie wieczory często obfitują też w słodkości, więc kubek z żelkami lub kubek z napisem Ćwiczę po to by móc żreć więcej ciastków będzie bardzo trafionym i sprzyjającym towarzyszem. Miłośniczka miękkiego futerka ucieszy się z kubka z napisem Kocia Mama, a fan serialu „Przyjaciele” z kubka na święta z napisem You’re my lobster.

A Ty byłeś grzeczny w tym roku?