Opublikowano

Kubki na zamówienie – nasze inspiracje

Kubki na zamówienie

Idealny prezent to taki, który sprawi obdarowywanej osobie dużo radości i zostanie z nią na długi czas (wyjątkiem są upominki smakołyki, one zazwyczaj znikają w mgnieniu oka). Dobrze, żeby prezent od razu kojarzył się z tym, komu go wręczamy; odpowiadał zainteresowaniom takiej osoby lub nawiązywał do naszej wspólnej znajomości, wspomnień i przeżyć. Te wszystkie warunki spełniają prezenty spersonalizowane, np. robione na zamówienie kubki. Zobacz, ile możliwości kryje w sobie prezent w postaci kubka i  zainspiruj się naszymi podpowiedziami!

 

  1. Kubek ze zdjęciem

Niepowtarzalny prezent, który przywoła dobre wspomnienia. Wybierz zdjęcie, które rozśmieszy, a może też i wzruszy. Możliwości są nieskończone – zdjęcie z dzieciństwa, ze wspólnych wakacji, czy z najważniejszego wydarzenia w życiu. Zastanów się, na które zdjęcie (albo kilka w formie kolażu!) Twój bliski lub znajomy będzie chętnie spoglądał podczas przerwy na kawę i na najbliższy prezent zamów dla niego kubek ze zdjęciem.

 

  1. Kubek z cytatem

Ulubione powiedzonko czy tekst z ukochanego filmu? Dialog z najlepszej imprezy życia czy hasło zasłyszane na mieście, które rozbawiło Was do łez? Kubek z cytatem to świetny pomysł na prezent dla osoby, którą dobrze znasz. Wybierz tekst i zaprojektuj detale: font, kolor, dodatkowe elementy graficzne. Prześlij nam swój projekt, a wykonamy dla Ciebie wyjątkowy kubek na zamówienie!

 

  1. Kubek z własną grafiką

Tworzysz własne grafiki? Podaruj bliskim kubek ze swoim projektem! Prezenty, które samodzielnie wykonujemy, potrafią zrobić dużo większe wrażenie niż te z galerii handlowej, wybierane w pośpiechu. Przygotuj swoją grafikę, a my zajmiemy się jej przeniesieniem na kubek!

 

  1. Kubek z bohaterem filmowym

Wciąż poszerzamy naszą bazę wzorów, w której już teraz znajdziesz wiele kubków  z bohaterami filmowymi. Jeśli jednak nie mamy jeszcze projektu z postacią, którą uwielbia Twój znajomy, nic straconego! Wybierz opcję kubka na zamówienie i sam zaprojektuj najbardziej odpowiedni wzór. Masz pełną dowolność w przesyłanym do nas materiale, możesz postawić na obraz przedstawiający gotowy kadr z filmu lub samodzielnie coś narysować.

 

  1. Kubek ze zwierzakiem

Właściciele zwierząt są najczęściej do nich bardzo przywiązani. Kiedy szukasz prezentu dla takiej osoby, zamiast ramki na zdjęcie wybierz kubek z podobizną jej pupila. Sprawdź, czy masz potrzebne zdjęcie lub po prostu przejrzyj profil na Facebooku Twojego znajomego – na pewno chwalił się tam swoim zwierzakiem. Jeśli jesteś utalentowany graficznie, przygotuj własny projekt. Gwarantujemy, że taki prezent sprawi dużo radości!

 

Kubki na zamówienie świetnie sprawdzą się wtedy, gdy chcesz przygotować wyjątkowy prezent i to praktycznie na każdą okazję. Dzięki unikatowemu projektowi możesz sprawić, że taki upominek będzie jedyny w swoim rodzaju i idealnie dopasowany do powodu świętowania. Oczywiście, kubek na zamówienie to także dobra opcja na uszczęśliwienie samego siebie! Nie musisz już przeszukiwać sklepów w nadziei na odnalezienie Twojego wymarzonego wzoru. Wystarczy, że przygotujesz projekt nadruku, a my zajmiemy się resztą. Pozostanie Ci już tylko cieszyć się kubkiem z własną grafiką!