Opublikowano

Kubek z miastem sposobem na znakomitą kawę i… lokalny patriotyzm

Kubek z miastem to obecnie bodaj jeden z najbardziej rozpowszechnionych, ale i najbardziej poszukiwanych gadżetów promocyjnych. Jednocześnie jest to znakomity pomysł na wypicie smacznej kawy, czy herbaty w oryginalnie wyglądającym kubku. Jak istotną rolę w codziennym rytuale picia odgrywa ulubiony kubek może świadczyć fakt, że mamy swoje ulubione naczynia do picia porannej kawy, czy popołudniowej herbaty… Aromatyczny napój smakuje zdecydowanie lepiej, jeśli wypijamy go ze swojego ukochanego kubeczka z ulubionym motywem, nadrukiem, obrazem, itp. Dlatego wybór kubka nigdy nie powinien być dziełem przypadku, a dokładnie przemyślanym elementem codziennego rytuału. Tego rodzaju ukochanym naczyniem bardzo często staje się kubek z miastem. Skąd bierze się popularność na takie produkty? O tym przeczytacie w artykule.

Kubek z miastem przejawem lokalnego patriotyzmu

Pierwszą myślą, która bardzo często nasuwa się na hasło kubka z logo, czy wizerunkiem miasta, jest lokalny patriotyzm i miłość do własnego miasta. Wiele osób bardzo mocno identyfikuje się z miejscem swojego zamieszkania, co ma swoje bardzo pozytywne aspekty. Kubek taki może być jednym z elementów, który potwierdza ową identyfikację. Jest gadżetem wskazującym i podkreślającym przynależność do danej społeczności, bycia jej integralną częścią. Kubek z wizerunkiem miasta może być więc bardzo osobistym wyborem. Może świadczyć o korzeniach i przynależności, a jego posiadanie napawać może prawdziwą dumą.

Zobacz kubki z miastem Katowice i innymi śląskimi miejscami >

Kubek z miastem sprawdzi się jako prezent

Znając osoby związane emocjonalnie ze swoim miastem, można zrobić im fajną niespodziankę i podarować kubek z grafiką przedstawiającą charakterystyczne budynki miasta, logo, czy napis z nazwą miasta. Dużym plusem jest bardzo zróżnicowany asortyment, jeśli o ten rodzaj akcesoriów chodzi. Dzięki temu można trafić w gust obdarowywanej osoby, sprawiając jej niezapomnianą frajdę. Rodowity Katowiczanin z dumą pić będzie kawę z kubka z napisem „Kato” i grafiką w postaci serduszka. Furorę wśród miłośników kubków z miastem robią w ostatnim czasie te z akwarelami lokalnych artystów, którzy swoimi akwarelami udowadniają, że regionalizm ma się całkiem dobrze.

Jesteś z Chorzowa? Oto kubek z miastem w sam raz dla Ciebie >

Kubki z wizerunkiem miasta dla kolekcjonerów

Kubki z miastami mogą stać się przedmiotem zainteresowania ze strony kolekcjonerów. Wiele osób, zwłaszcza tych kochających podróże i pamiątki z odwiedzonych przez siebie miejsc, wprost uwielbia ten rodzaj gadżetów. Podróżując po różnych miastach można napotkać się na mnóstwo atrakcyjnych wizualnie i pasujących do siebie stylistycznie kubków. Te zaś stworzyć mogą pokaźną kolekcję kubków z miastem. Będzie to nie tylko powód do dumy z powodu interesującej kolekcji, ale i rozpocznie się podróż sentymentalna do odwiedzonych kiedyś miejsc. Kolekcje tego typu sprawiają, że świat wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Nie tylko osobom, które przywiozły je z podróży, ale dla każdego, kto będzie mieć okazję pić z takiego kubka. A jeśli jeszcze z naczyniem tym wiąże się jakaś ciekawa historia, przyjęcie zaproszenia na herbatę może zakończyć się bardzo ciekawą opowieścią…

Kubek z miastem świetną i praktyczną pamiątką z wakacji

Osobną grupę kolekcjonerów, stanowią dzieciaki, które z każdych wakacji przyjechać muszą obładowane stosem pamiątek. Aby ich zbieractwo ukierunkować na przynoszące przyjemność i pożytek, warto zainteresować je właśnie kubkami z miastem. Tego rodzaju pamiątka sprawia dzieciakom niesamowitą frajdę. Po pierwsze mogą powspominać swoje wakacje i beztroski czas bez szkoły. Z drugiej zaś strony delektują się pysznym kakao, czy herbatą. Podwójne zadowolenie gwarantowane!