Kubki na zamówienie
Kubki na zamówienie z nadrukiem

Przeglądasz nasze wzory jednak nie możesz znaleźć kubka dla siebie? Możesz zamówić kubek z własną grafiką! Skorzystaj z naszego konfiguratora kubków lub prześlij nam swój wymarzony wzór, a my ocenimy czy jesteśmy w stanie nadrukować go na kubku. Na tej stronie przedstawiamy kilka informacji, które pomogą Ci w przygotowaniu grafiki na kubek:) Nie wykonujemy samych grafik na zamówienie – musimy otrzymać gotową grafikę do nadruku na kubku.

Kubek z nadrukiem

Kubki z własnym nadrukiem wykonywane są taką samą technologią oraz na takich samych ceramicznych kubkach wysokiej jakości jak te w naszej podstawowej ofercie. Zamówione kubki można myć w zmywarce. Drukujemy na kubkach białych o standardowej pojemności 330ml oraz na naszych Dużych Kubkach 440ml.

Wykonujemy zarówno kubki ze zdjęciem jak i personalizowane zamówienia z przesłanych grafik. Możemy też dodać tekst, np. imię do grafik znajdujących się w naszej standardowej ofercie. Kubek ze Słodką Pandą i imieniem osoby, której sprawiasz prezent – zrobimy taki! Najwięcej przyjemności obdarowanej osobie sprawi właśnie taki spersonalizowany prezent.

Kubki firmowe, kubki z logo – jeśli chcesz zamówić kubki w większej ilości zapraszamy na kubki firmowe.

POZNAJ
NASZE KUBKI
ZOBACZ FILM
Informacje

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do pliku z grafiką
PO PROSTU GO DO NAS PRZEŚLIJ
KONTAKT@DUZEKUBKI.PL
Sprawdzimy czy możemy go wykonać :)
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA - DO 2 DNI ROBOCZYCH
OD OTRZYMANIA PŁATNOŚCI (PRZELEW LUB PAYU)
koszt wysyłki
Pocztex 11,99 PLN / Kurier 16 PLN
PRZEŚLIJ
ZAPYTANIE
Możesz skorzystać z poniższego formularza, aby przesłać nam grafikę do sprawdzenia. Jeśli będziemy w stanie wykonać Twój kubek na zamówienie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz danymi do płatności.
TWOJE DANE
TWOJE ZAPYTANIE
ROZMIAR:
330ML 39pln
440ML 44pln
WYSYŁKA:
POCZTA POLSKA - KURIER 48: 11,99pln
KURIER DPD: 16pln
SUMA 0pln
Uzupełnienie formularza nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji dopiero po sprawdzeniu przesłanej grafiki.