Opublikowano

Kubki z pieskami do adopcji. Przygarnij czworonoga

Kubki z pieskami do adopcji. Przygarnij czworonoga i dodaj swoją cegiełkę! Czy może być coś piękniejszego niż pomaganie? To najcudowniejsza z czynności, której każdy z nas może się podjąć. Gwarancja satysfakcji, zadowolenia z siebie i wdzięczności, tym razem…czworonożnego przyjaciela. Kubki z pieskami do adopcji to coś więcej niż (nie)zwykłe duże kubki. To cegiełki, którymi wspieramy te cudowne istoty. Pomaganie jest fajne!

Kubek z pieskiem do adopcji, czyli jak pomagamy…

Kubki z pieskamiRozpoczęliśmy akcję, w którą chcemy zaangażować jak najwięcej osób. Lubicie kubki? Świetnie, my również. Nie jesteście obojętni na słodkie, ale smutne oczy czworonogów ze schroniska? Pięknie, też są dla nas ważni. Dlatego postanowiliśmy zaprojektować i stworzyć kubki z pieskami do adopcji. Udział w projekcie wzięli wyjątkowi modele, ponieważ prawdziwe psy ze schroniska Fauna w Rudzie Śląskiej.

To 6 unikalnych kubków z nadrukiem, z których każdy to zupełnie inna, ale wzruszająca historia. Każdy może pomóc i wesprzeć pieska ze schroniska, niekoniecznie zapewniając mu (dosłownie) dach nad głową. 50% zysku ze sprzedaży kubków z pieskami do adopcji przekazujemy do schroniska, aby naszym przyjaciołom żyło się tam jeszcze lepiej. Razem możemy więcej niż w pojedynkę. Każdy kubek z nadrukiem pieska to cegiełka. Tak właśnie powstaje dom, cegła po cegle.

Friends forever. Kubki z pieskami, które potrzebują przyjaciela

Kubki z pieskami„Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego”, Josh Billings miał rację, mówiąc te słowa. Wierny pies zawsze dotrzymuje kroku swojemu panu, kładzie mu się na kolanach, ogrzewając w chłodne wieczory. Troszczy się o jego formę, zabierając na długie spacery, ale też pamięta o odpoczynku, zaklepując obok siebie miejsce na podłodze w niedzielne popołudnie. Pies potrzebuje swojego pana, a on bardzo szybko uświadamia sobie, że też potrzebuje swojego psa. Nie każdy jednak może mieć czworonoga lub nie ma warunków by przygarnąć kolejnego. W schroniskach tysiące psów czeka na miłość, na swojego przyjaciela, rodzinę, ciepły kąt i swoją własną miskę.

Kubek z pieskiem to symboliczny gest adopcji. Czy wiesz, że za połowę zysku z jednego małego kubka niejeden pies zje smaczną kolację, otuli się ciepłym kocem i pobawi gumową zabawką? Ty z kolei napijesz się kawy lub herbaty z kubka, z którego spoglądać będzie na Ciebie para szczęśliwych oczu.

Pies najlepszy przyjaciel człowieka

To może chcesz mieć kolejnego przyjaciela? Sam zdecyduj, z kim będziesz witać dzień, spędzać popołudnie przy kawie i wylegiwać się kanapie wieczorem. Poznaj całuśnego Puszka i przystojnego Józka. A może wpadł Ci w oko prawdziwy księciunio Amiś lub miłośnik długich spacerów Nero? Przedstawiamy Ci też zawsze uśmiechniętego Rokiego. Na nowy dom czeka również Dżeki, czyli zawsze chętny do zabawy smakosz. To który kubek z pieskiem do adopcji trafi w Twoje ręce?

Dobro wraca, ale nie dlatego podjęliśmy się tej psiej akcji. My po prostu kochamy zwierzęta i wierzymy w naszych klientów, którzy mają ogromne serca. Pieskie życie nie zawsze jest kolorowe, ale może być godne, jeżeli my ludzie połączymy siły. To jak, wchodzisz w to?