Kubki na każdą okazję1
Październik
Dzień Lekarza

Pierwszego dnia października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Lekarza. Dlaczego to ważne? A potrafisz sobie wyobrazić świat bez lekarzy? No właśnie! Mimo różnych stereotypów lekarzom należy się nasza wdzięczność i szacunek. I najlepiej jeszcze upominek, np. jeden z naszych kubeczków! Zobacz kubki medyczne z naszej oferty i wybierz coś dla ulubionego doktora. Pierwsze skojarzenie z wizytą u lekarza? „Powiedz aaa…” – kubek z tym wzorem to po prostu klasyk! Trust me, I’m a doctor to pomysł na prezent dla lekarza, który jest zawsze pewien tego, co robi i każe Ci po prostu zaufać swoim diagnozom. A może to Ty pracujesz w tym zawodzie? Jeśli jesteś lekarzem z pasją, zerknij na kubek doktora I love my job.

Więcej
nasze propozycje na prezent
14
Październik
Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela to idealna okazja, żeby docenić tych, dzięki którym odkrywamy, co nas w życiu interesuje lub jakie dziedziny naukowe zdecydowanie nas nie pociągają i raczej nigdy pociągać nie będą. Nauczycieli wspomina się latami – niektórzy mieli zadatki na prawdziwych mentorów, inni śnili się po nocach w niekoniecznie pozytywnych okolicznościach. Tym, którzy sprawili, że Twoje dni w szkole nie były aż takie złe, warto sprawić miły upominek. Pomysł na prezent dla nauczyciela, który stosuje hipsterskie metody przekazywania wiedzy? Kubek Hipsteacher na pewno go ucieszy! Prezent dla nauczycielki, która traktuje swój zawód bardzo poważnie? Ten wzór będzie do niej świetnie pasował. A dla pedagoga, który nigdy, przenigdy się nie myli jest tylko jeden właściwy wybór: ten kubek nauczyciela.

Więcej
nasze propozycje na prezent
16
Październik
Dzień Szefa

Jak świętować Dzień Szefa? To zależy, jak potoczyła się Twoja ścieżka kariery i gdzie rzucił Cię los! Jeśli pracujesz dla kogoś i nie jest to bezduszny tyran, sprawa jest jasna. Pomyśl o upominku dla swojego szefa i pokaż mu, że jesteś zadowolony z pracy w jego firmie. Coffee strong, Monday short to prezent dla szefa, który (jak chyba większość ludności świata) nie przepada za początkiem tygodnia. Twój szef marzy o idealnych projektach? Ten kubek będzie subtelną sugestią, że czas zmienić swoje priorytety. Jeśli to Ty jesteś najważniejszą osobą w firmie i na dodatek kochasz swoją pracę, nie krępuj się i sam spraw sobie prezent! Wybierz kubek szefa, który oddaje swojemu biznesowi całe serce i sięgaj po niego codziennie.

Więcej
nasze propozycje na prezent
 
blank
Październik 2022
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
Dzień Lekarza0102
03040506070809
10111213Dzień Nauczyciela1415Dzień Szefa16
171819Dzień Szefa Kuchni20212223
24252627282930
Halloween31
blank