Kubki na każdą okazję22
Sierpień
Dzień Pracowników Ochrony

ZAMÓW W PRZECIĄGU 3 DNI, ABY DOSTAĆ NA CZAS

WYSYŁKA KURIEREM DPD LUB POCZTĄ POLSKĄ

Z okazji Dnia Pracownika Ochrony pomyśl o wszystkich tych osobach, które dbają o Twoje bezpieczeństwo, a czasem nawet styl i elegancję. Jeśli spotkałeś się kiedyś z odmową wejścia do klubu, ponieważ byłeś ubrany zbyt domowo i komfortowo, wybierz kubek ochroniarza, odszukaj osobę, która Cię wtedy nie wpuściła i spraw jej wyjątkowy prezent! Dla znajomego pracownika ochrony, który tylko pozornie wygląda na groźnego i niedostępnego, ale w głębi serca tęskni w pracy za swoim kochanym kiciusiem, możesz mieć tylko jeden upominek: ten kubeczek. Dobry ochroniarz ma w sobie coś z policjanta, potrafi pokazać swoją dobrą i złą stronę. Jako prezent dla ochroniarza sprawdzi się więc także kubek Good Cop, Bad cop.

Więcej
nasze propozycje na prezent
31
Sierpień
Dzień Blogów

Blogerzy to taki dziwny gatunek ludzi. Pojawili się pewnego dnia i od tamtej pory stali się autorytetem dla ogromnych grup internautów. Okazuje się, że preferencje kulinarne innych albo pokazy ich garderoby potrafią nie tylko przykuć naszą uwagę, ale sprawiają, że ciągle chcemy więcej! Z okazji Dnia Blogów mamy więc kilka propozycji, które świetnie się sprawdzą jako pomysł na prezent dla Twojego ulubionego blogera. Obowiązkowy zestaw blogera? Wi-fi i duża kawa! Ten wzór to zdecydowany must-have. Żeby dobrze radzić sobie w Internetach, warto posiadać rozwinięte social skills. Sam prowadzisz bloga? W takim razie musisz mieć kubek prawdziwego blogera! Much more interesting będzie świetnie wyglądał na Twoim Instagramie. Inne warte uwagi kubki blogosfery to chociażby unleash the fury dla bardzo ekspresyjnych twórców oraz kubek z popularnym memem Bitch, please.

Więcej
nasze propozycje na prezent
1
Wrzesień
Pierwszy Dzień Szkoły

Początek września może oznaczać tylko jedno: wakacje się skończyły i pora wrócić do szkoły. Ale nie ma tego złego! Przygotowaliśmy kilka propozycji kubeczków, które uprzyjemnią chwile spędzone nad nauką. Lab safety to dobry pomysł na prezent dla ucznia, który w planie lekcji ma chemię. Dla dziewczyny, której pasją jest zdobywanie wiedzy, zwłaszcza ścisłej, najlepszy będzie kubek Lady Nerd. Idealny prezent dla pierwszoklasisty pełnego pasji, entuzjazmu oraz zapału do edukacji i nauki to zdecydowanie ten wzór. Taki kubek z kawą lub herbatą będzie nieocenioną pomocą w przyswajaniu nowych materiałów podczas przygotowań do lekcji i sprawdzianów. Przed
Tobą najważniejszy egzamin szkolny? Na kubek maturzysty, który wybiera się na politechnikę, proponujemy wzór Science, bitch – świetny dla każdego ścisłowca.

Więcej
nasze propozycje na prezent
 
Styczeń 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
010203040506
07080910Dzień Wegetarian111213
Dzień Ukrytej Miłości14151617181920
Dzień Babci21Dzień Dziadka222324252627
282930Dzień Przytulania31