BROS BEFORE HOES

Opis produkturozwiń

Opis

Męski kubek dla prawdziwych dżentelmenów, którzy szanują przyjaźń swojej kompanii braci. Nie przekraczają ich osobistych granic, nie naruszają ich delikatnego ego, kiedy trzeba przybiją piątkę, a kiedy sytuacja tego wymaga, obiektywnie skrytykują. W męskiej przyjaźni nie ma miejsca na zazdrość, przekleństwa „nic się nie stało”, arogancję i zawiść. To zawsze jest silny męski sojusz, w którym panowie trzymają uniesioną gardę i jeden staje za drugim, krzyżując pięści w obronie swojego brata.

Przyjaciel, w przeciwieństwie do kobiety, nigdy nie chce niczego w zamian. Nie oczekuje, że się domyślisz, co leży mu na sercu, nie drąży tematu, kiedy nie wykazujesz chęci do wylania swoich żali. Zawsze jednak będzie czekał na Ciebie z kubkiem Waszego ulubionego trunku, przy którym na wszystko można spojrzeć z innej pespektywy. Bo BROS BEFORE HOES i na taki męski kubek zasługuje Twój najlepszy przyjaciel! Bo w kompanii braci wszystko jest prostsze niż w babskim „raju”.

Napis:BROS BEFORE HOES

Nasze kubki

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem