Filmowy Kubek Titanic

Opis produkturozwiń

Filmowy kubek Titanic

Filmowy kubek Titanic wpływa do naszego kubkowego portu! Wraz z nim pojawia się Król Świata, lew z rozwianą grzywą, stojący na rufie statku. Kubek z nadrukiem jest połączeniem dwóch kultowych filmów, a właściwie ich symboli, których trudno pomylić z jakimikolwiek innymi. Na dużym kubku znajduje się lew, a właściwie Król Lew, dumnie zarzucający grzywę i wydobywający z siebie ryk zwycięstwa. Lew stoi na rufie statku, jednak nie statku zwykłego, na którym może znaleźć się każdy zwykły lew. To Titanic, podobno niezatapialny, na którym nietrudno jest się poczuć jak Król Świata.

Na filmowym kubku z nadrukiem jest też napis, który pasuje do każdego władcy swojej własnej bajki. To idealny prezent dla człowieka, który jest dumny ze swojego życia, z tego, kim jest i co osiągnął. To kubek na prezent zarówno dla miłośnika filmu „Titanic”, o duszy nieposkromionego romantyka, jak też dla wiernego fana bajki i filmu animowanego „Król Lew”, propozycji nie tylko dzieci. Kubek możesz podarować każdemu, kto jest, marzy, żeby być lub chciałby się poczuć Królem Świata.

Kubek dla każdego Króla Świata!

Kubek z nadrukiem łączący dwie kultowe propozycje filmowe i napisem „Jestem Królem Świata” doskonale odwzorowuje charakter i temperament niejednego współczesnego człowieka. Niezatapialny, czyli niezniszczalny, nie do pokonania, zawsze do końca walczący o swoje, jak „Titanic”. Władczy i troszczący się zarówno o siebie, ale przede wszystkim o swoich najbliższych – lew, Król Lew. Wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto na pamięć zna wszystkie sceny z filmu „Titanic”. Ucieszy się z niego mały i duży fan pięknej bajki „Król Lew”, zarówno starszej, jak i nowszej wersji. Nie może go też zabraknąć na stole i biurku człowieka, który w wymowny sposób oznajmia wszystkim, że tylko on jest Królem Świata. Kto zasługuje na taki zaszczytny status?

Gdybyście mieli mało filmów i lwich nadruków, to łapcie ten kubek!

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

SKU: JK297 Kategorie: , , Tagi: , , , ,

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem