Kubek z Pociągami

Opis produkturozwiń

Opis

Kubek z Pociągami

Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem firmy, która zajmuje się sferą miejskiej zabudowy. Gdzie tym razem stworzysz rozbudowaną sieć komunikacyjną? Czy będą to Helsinki, Berlin, Wiedeń czy może Amsterdam? Musisz zadbać o sprawność funkcjonowania całej komunikacji potężnej aglomeracji. Niedopuszczalne są opóźnienia, niemile są też widziane odwołania połączeń! Pociągi, autobusy, tramwaje i inne środki komunikacji muszą zapewnić mieszkańcom komfort i wygodę poruszania się po mieście. Czy jesteś gotowy podjąć takie wyzwanie? Przy planowaniu strategii przyda Ci się na pewno kubek z Pociągami i z dobrą kawą.

Kubek z napisem I Like Trains!

Najpierw tworzysz infrastrukturę transportową, a potem nią zarządzasz. Czy jest Ci znany taki wirtualny symulator? Kubek nie tylko dla fanów gry Cities in Motion, ale też wszystkich miłośników podróżowania, niekoniecznie własnym samochodem.

Napis:I like trains

Nasze kubki

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

SKU: JK242 Kategorie: , , Tagi: , , ,

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem