Jawa Script

Opis produkturozwiń

Opis

Ukryty pod płaszczem danych zamieszkujesz wirtualną planetę, na której Twoja anonimowość dyktowana jest wykonanym przez Ciebie skryptem doskonałym. Jesteś jak Jawa bez twarzy, handlujesz full-stackowymi aplikacjami webowymi, kodami client-side i grami przeglądarkowymi. Żyjesz w programistycznym klanie, który posługuje się niezrozumiałym dla innych językiem.

Jawa Adventures jest jak plądrowanie najgłębszych zakątków wirtualnej przestrzeni. Wiesz, gdzie i czego szukać oraz jak zrobić z tego pożytek, aby w spektakularnym stylu zapewnić interaktywność stron internetowych i stworzyć skomplikowane efekty wizualne. Posługujesz się językiem JavaScript, unikalnym, zniekształconym elektronicznie. Przyda Ci się kubek, który zaprogramowaliśmy tak, aby zapewnić Ci stały dostęp do niewyczerpalnych źródeł energii.

Napis:Jawa Script

Nasze kubki

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem