Kubek dla Królowej… OF FUCKING EVERYTHING

Opis produkturozwiń

Kubek dla Królowej

Wasza królewska mość… Poczuj się jak królowa wszechświata, która ma władzę nad swoją codziennością i upływającym czasem. Królową Anglii może nie jesteś, księcia na białym koniu też nie widać na horyzoncie, ale nie szkodzi, ukoronujemy Cię na królową Twojej własnej bajki. Twoim berłem będzie ten oto skromny Kubek dla Królowej!

Queen of Fucking Everything!

Przyjmij ten kubek, z którym możesz rzucić wszystko i napić się kawy w zaciszu własnej sypialni, herbaty pod ciepłym kocem i lemoniady na hamaku. Być może berło opływa złotem… Jednak nie dostarcza tak dużej przyjemności jak kubek, z którego Ty jako królowa będziesz korzystała zgodnie z własnymi rozkazami. To kubek o dużych rozmiarach, przecież królowa nie może się ograniczać!

QUEEN OF FUCKING EVERYTHING – pokaż światu, że władza jest w Twoich rękach!

Jako prawdziwa królowa musisz dbać o swojego potencjalnego współwładcę. Dlatego do kompletu polecamy kubek dla króla świata! Oczywiście Ty powinnaś mieć większe udziały w królestwie, dlatego zalecamy kubek o pojemności 440ml. Dla Pana? Może coś ciut mniejszego, czyli 330ml. Pamiętaj, to Ty jesteś królową!

Napis:QUEEN OF FUCKING EVERYTHING

Duże kubki z nadrukiem na prezent

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne z nadrukami. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem