Kubek dla programisty Jawa Script

Opis produkturozwiń

Kubek  dla programisty Jawa Script

Kubek dla programisty Jawa Script. Ukryty pod płaszczem danych zamieszkujesz wirtualną planetę, na której Twoja anonimowość dyktowana jest wykonanym przez Ciebie skryptem doskonałym. Jesteś jak Jawa bez twarzy, handlujesz full-stackowymi aplikacjami webowymi, kodami client-side i grami przeglądarkowymi. Twój znak rozpoznawczy to Kubek Jawa Script? Żyjesz w programistycznym klanie, który posługuje się niezrozumiałym dla innych językiem.

Duży kubek na prezent!

Jawa Adventures jest jak plądrowanie najgłębszych zakątków wirtualnej przestrzeni. Wiesz, gdzie i czego szukać oraz jak zrobić z tego pożytek, aby w spektakularnym stylu zapewnić interaktywność stron internetowych i stworzyć skomplikowane efekty wizualne. Posługujesz się językiem JavaScript, unikalnym, zniekształconym elektronicznie. Przyda Ci się kubek, który zaprogramowaliśmy tak, aby zapewnić Ci stały dostęp do niewyczerpalnych źródeł energii.

Rozszerz swoją kolekcję informatycznych kubków. Mały wybór? Nic podobnego! Spójrz na ten kubek z napisem css is awesome! Czujesz podobnie? Nie krępuj się i zamawiaj duży kubek o pojemności 440ml dla prawdziwego kubkoluba! Ceramiczny kubek z wyjątkowym wzorem, to coś co każdy musi posiadać w swojej kuchni. Zapewniamy, że to kubki z naszej kolekcji stają się tymi ulubionymi towarzyszami poranków!

Napis:Jawa Script

Duże kubki z nadrukiem

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

SKU: JK245 Kategorie: , , Tagi: , , ,

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem