Kubek dla Brodacza Viking

Opis produkturozwiń

Kubek dla Brodacza na prezent

Kubek dla Brodacza, który uwielbia pielęgnować swój epicki zarost. Znasz kogoś, kogo rozpiera duma z jego bujnej brody? Czasy Brodaczy powróciły, a wraz z nimi odwieczna filozofia męskości. Kubek z nadrukiem Vikinga udowadnia, że broda to już nie tylko moda, a styl życia. Niczym za czasów wikingów, brodatych wojowników, mężczyźni są wierni swoim braciom i symbolom, wśród których zaszczytne miejsce zajmuje ona – broda!

Taka już moda, że jest dzisiaj noszona broda. Kubek na prezent dla Brodacza przedstawia dumnego wikinga z efektownie zaplecioną w warkocz brodą. Jest długa, jak na prawdziwego wojownika przystało, idealnie wystylizowana, nabłyszczona olejkiem i balsamem, ułożona tak, że żadne natarcie przeciwnika jej nie ruszy. Wiking ma na głowie hełm z rogami, a jego tułów okrywa brązowa skóra. Kubek to manifest wszystkich brodaczy. Znajduje się na nim napis: Mężczyźni też lubią się czesać! Nikt chyba nie ma nic przeciwko zadbanym panom z zacną brodą, popijającym kawę z wikinkowego kubeczka.

Kubek z nadrukiem Vikinga. Mężczyźni też lubią się czesać!

Kubek z nadrukiem Wikinga, podaruj tacie z zalotnym wąsem, bratu z dwudniowym zarostem lub koledze z pracy, co brodą biurko zamiata. Brodata społeczność jest obecnie tak różnorodna i wielobarwna, że można uznać brodę za swoisty element swojego unikalnego wizerunku. Kubek na prezent z napisem: „Mężczyźni też lubią się czesać!” może rozbawić, wzbudzić zachwyt, wywołać dyskretny uśmiech na twarzy, a nawet dumę ze swojej brody, którą wreszcie ktoś oprócz niego docenił.

Gdybyście mieli mało kubków dla wąsatych, to mamy całą kolekcję wąsów!

Kubek na prezent dla Brodacza to duża porcja wikingowej siły i energii. Niech moc będzie z Tobą, Brodaczu, ta większa w kubku o pojemności 440 ml i mniejsza w kubeczku 330 ml. Ile jej potrzebujesz? Podaruj kubek na prezent z nadrukiem dla Brodacza, wybierając opcję z ozdobną folią, żeby było jeszcze bardziej efektownie. A może Twój Brodacz jest nie tylko fanem brody, ale również słodyczy? Świetnie, dołączymy do kubeczka kilka smakołyków, aby kawa z wikinkowego kubka smakowała jeszcze lepiej.

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem