Kubek w Bieszczady – RZUĆ WSZYSTKO…

Opis produkturozwiń

Kubek w Bieszczady

Kubek w Bieszczady dla tych, co mogą się wyrwać na łono przyrody, ale bezsprzecznie także dla innych, którzy w szybkiej przerwie w pracy mogą zresetować swoje myśli z dużym kubkiem. Tak łatwo się mówi – Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady! Tam, gdzie dzika przyroda kąpie się w schodzącym słońcu, gdzie wilki chowają się za porastającymi lasy bukami, gdzie można pędzić po połoninach galopem na bieszczadzkich rumakach. Każdy mieszczuch odnajdzie tutaj ciszę, spokój i harmonię. Zanim jednak Bieszczady, to kawa na ławę, bo bez niej nawet Tarnica jest jak Mount Everest, nie do pokonania. Każdą przygodę zaczynasz od mały kroków. Więc tę zabawę z Bieszczadami zacznij od dużego kubka z zabawnym napisem! Jak zaopatrujesz się na Kubek w Bieszczady, w którym drzemie dzika energia i moc większa niż wygłodniałej watahy wilków?

Idealny Kubek w Bieszczady

Anioły bieszczadzkie, bieszczadzkie anioły… Co wspólnego mają Bieszczady i kawa? Oba to stan umysłu i tego się trzymaj. Na pewno poranne wstawanie w kierunku wybawicielskiej kuchni, gdzie prym wiodą kubki, z zamkniętym okiem kierujesz się na autopilocie po to magiczne ziarno. Być może ten trud jest choć w części tak wymagający jak wdrapanie się na kamienisty górski szczyt? Kubek bieszczadzkiego wędrowcy, który musisz mieć przy sobie – najlepiej zawsze! Z tego powodu proponujemy Ci nasze górskie wzory z lekką dozą humoru. Bo czy góra czy dół, uśmiech zawsze musi być na twarzy. A nasze kubki są do tego stworzone!

Niezły z Ciebie łazik? Pewnie najchętniej wdrapujesz się pod górkę, żeby z radością spoglądać ze szczytu na otaczający Cię świat? Mamy dla Ciebie nasz bestsellerowy kubek z napisem Szlak mnie trafia!

Napis: RZUCAM WSZYSTKO I WYJEŻDŻAM W BIESZCZADY! ALE NAJPIERW KAWA…

Duże kubki z nadrukiem na prezent, zamów kubki z własnym napisem

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem