Kubek Silna i niezależna

Opis produkturozwiń

Kubek Silna i niezależna

Kubek Silna i niezależna.  Być kobietą, być kobietą, oszukiwać, dręczyć, zdradzać… i tym do szału innych doprowadzać! Kubek wznosić w toaście za siebie, za swoją wolność, niezależność i życie na własnych zasadach. Za kobiety – siłaczki, które czasem potrzebują resetu, kochające siebie i swoje niedoskonałości. Te mające kontrolę nas swoim życiem, którą niekiedy lubią spuszczać ze smyczy.

Ale kobieta niezależna sama nie sypia, nie budzi się o poranku i nie zasypia. Sama też nie delektuje się przygotowaną samodzielnie kolacją i nie płacze w poduszkę, oglądając kolejny odcinek ulubionego serialu. Ma kota, jedynego wiernego i oddanego partnera, który nie zazdrości, a daje wolność, nie pociesza bez sensu, a przytula z uczuciem. Nie oczekuje ciągłej uwagi, a dyskretnie zawsze jest obok. Kobieta niezależna to pani swojego losu. Sama się utrzymuje, kocha swoją pracę, czasem w domu ma bałagan, innym razem jest perfekcyjną panią domu. Ma cele i je realizuje, marzenia spełnia, a nie czeka, aż ktoś je spełni za nią, wyjścia do kina bez towarzystwa nie uznaje za objaw desperacji, a wolności i swobody.
Kobieta niezależna kubek wypełnia po brzegi winem, czasem kawą, bo może sobie na to pozwolić SAMA!

Kubek z napisem na prezent

Nasze produkty to wysokiej jakości kubki ceramiczne. Nadają się do mycia w zmywarce. Kolory widoczne na monitorze mogą odbiegać od kolorów na kubku.

SKU: JK276 Kategorie: , , Tagi: , ,

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem