Serialowy kubek „I’m the one who bakes”

Opis produkturozwiń

Serialowy kubek „I’m the one who bakes”

Serialowy kubek  dla wyznawców jedynej słusznej zasady: „I’am the one who bakes”. Walter White nigdy nie zwalnia tempa, podkręca obroty, utrzymuje laboratoryjną czystość i precyzję. Kubek z jedynym takim „kucharzem”, z którym można sobie popichcić w wyjątkowej kuchni i scenerii kulinarnej. Czy chcesz być kolejnym Pinkmanem, być sous-chefem samego Waltera White’a? Ten serialowy kubek to najlepszy towarzysz wieczornego seansu z „Breaking Bad”. Kolejne przygody, niemałe kłopoty, triumfalne zwycięstwa, przeszkody pozornie nie do pokonania, czający się za każdym rogiem wygłodniali niewolnicy metamfetaminy – adrenalina smakuje jeszcze lepiej z dobrym napojem, który wypijesz w zacnym towarzystwie Waltera White’a.

Tylko on może powiedzieć: : „I’m the one who bakes” i nie skłamie. Duży kubek dla nałogowych fanów „Breaking Bad” będzie Ci o tym przypominał, gdybyś zwątpił w umiejętności White’a. Ten serial wciąga, jak najczystsza meta lub najświeższe bułeczki z zaprzyjaźnionej piekarni…kto, co lubi.

Kubek z nadrukiem dla uzależnionych od „Breaking Bad”

Kubek z napisem: „I’am the one who bakes” jest idealnym prezentem dla nałogowego pożeracza kolejnych odcinków „Breaking Bad”. Śledzisz przygody Waltera i Jessego od pierwszego odcinka, jesteś fanem tego „wciągającego duetu”? Świetnie, ten serialowy kubek sprawi, że każdy kolejny seans będzie jeszcze bardziej emocjonujący. Kubek przedstawia inteligentnego Heisenberga, którego przepełniony złością wzrok wzbudza szacunek. Wiadomo, że to jego rewir. Miejsce eleganckiego czarnego kapelusza zastąpiła biała czapka kucharska, a niebieski kryształ starannie pakowany w plastikowe torebki zamienił się w świeżo upichcone bułeczki. Jest też napis, jednoznaczny i niepodważalnie prawdziwy: „I’am the one who bakes”! Sprawdź inne kubki z tego serialu!

Kubek z zawsze zmotywowanym Heisenbergem został wykonany z tak ogromną pasją, jak każda kolejna porcja niebieskiego kryształu. Dla tych mniej uzależnionych od swojego ulubionego napoju polecamy kubek o pojemności 330 ml. A dla tych z niepochamowanym już pragnieniem kubek 440 ml. Kubek  dla największego fana „Breaking Bad”? Zapakujemy go starannie niczym kolejną „niebieską porcję”. Dorzucimy jeszcze coś na dokładkę dla uzależnionych od słodkości.

330ml/29.00    440ml/35.00 

Wyczyść

Zamawiasz jako prezent?

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakowania i dodatków.

Trzeci kubek za 10zł!
Kup 3 dowolne kubki, za trzeci zapłacisz tylko 10zł.
Zamówienie złożone i opłacone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze). Zamówienie złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.
Darmowa dostawa Pocztą Polską przy zamówieniu
za minimum 100zł!
WYSYŁKA CZAS KOSZT
POCZTEX - KURIER 48: do 3 dni 9 pln
POCZTEX - KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE: do 3 dni 8 pln
POCZTEX - KURIER 48 - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: do 3 dni 15 pln
KURIER DHL: 1 dzień 16 pln
KURIER DHL - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 1 dzień 20 pln
DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny Płatność za pobraniem