Płatność i dostawa

TRZECI KUBEK ZA 10ZŁ

Kup 3 dowolne kubki, cena trzeciego (najtańszego) zostanie automatycznie obniżona w koszyku! Z promocji można korzystać wielokrotnie – w przypadku 6 zakupionych kubków 2 z nich będą kosztować 10zł itd. Promocja obowiązuje do odwołania.

WYSYŁKA TEGO SAMEGO DNIA

Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone po tej godzinie wysyłamy w następny dzień roboczy.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK oraz karty płatnicze. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków.
Więcej o imoje można przeczytać na https://imoje.pl/.
PRZELEW BANKOWY Tradycyjny przelew bankowy to znane każdemu rozwiązanie, które zalecamy osobom, których banku nie obsługuje system szybkich płatności lub tym, które chcą dokonać płatności np. na poczcie. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE Za produkty zamówione w naszym sklepie możesz zapłacić także przy odbiorze zarówno wybierając dostawę Pocztą Polską jak i kurierem DPD. Zamówienie realizowane jest od razu po jego złożeniu.
PayPal logo PayPal to globalny system płatności online pozwalający na płatność przez konto zarejestrowane w systemie oraz płatność kartami płatniczymi. Zamówienie realizujemy po potwierdzeniu płatności z PayPal.
PayU logo PayU to najpopularniejszy system płatności online w Polsce. Błyskawicznej płatności możesz dokonać z większości banków działających w naszym kraju. Pieniądze zazwyczaj w ciągu kilku minut znajdują się na naszym koncie, zamówienie realizujemy od razu po potwierdzeniu płatności.

DOSTĘPNE OPCJE DOSTAWY

DARMOWA WYSYŁKA Darmowa wysyłka dostępna jest dla zamówień, których wartość przekracza 100zł, a płatność zostanie dokonana za pomocą iMoje, Przelewu Bankowego lub PayPal. Darmowa wysyłka realizowana jest przez POCZTEX – KURIER 48.

0zł

POCZTEX – KURIER 48 Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

9zł

POCZTEX – KURIER 48
(odbiór w punkcie)
Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona do wskazanej placówki Poczty Polskiej w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

8zł

POCZTEX – KURIER 48
(Płatność przy odbiorze)
Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona w maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od wysłania, zazwyczaj dochodzi jednak na następny dzień. Przygotuj odpowiednią kwotę do zapłaty kurierowi.

15zł

KURIER DHL Dostawa realizowana przesyłką kurierską DHL. Przesyłka zostanie dostarczona na następny dzień roboczy.

16zł

KURIER DHL
(Płatność przy odbiorze)
Dostawa realizowana przesyłką kurierską DHL. Przesyłka zostanie dostarczona na następny dzień roboczy. Przygotuj odpowiednią kwotę do zapłaty kurierowi.

20zł

ODBIÓR OSOBISTY (Katowice – Kostuchna) Odbiór osobisty w możliwy jest w sklepie DużeKubki.pl, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 47, w Katowicach – Kostuchnie, w godzinach: pon-pt: 10:00-16:00. ZOBACZ NA MAPIE

Zamówienia złożone i opłacone w pon-pt do godziny 11:00 będą gotowe do odbioru tego samego dnia od godziny 14:00, zamówienia złożone po 11:00 będą gotowe do odbioru w następny dzień roboczy (z wykluczeniem soboty) od godziny 14:00.

Zamówienia z odbiorem osobistym muszą zostać opłacone przed odbiorem, jedną z elektronicznych form płatności.

0zł