Płatność i dostawa

TRZECI KUBEK ZA 15ZŁ

Kup 3 dowolne kubki, cena trzeciego (najtańszego) zostanie automatycznie obniżona w koszyku! Z promocji można korzystać wielokrotnie – w przypadku 6 zakupionych kubków 2 z nich będą kosztować 15zł itd. Promocja obowiązuje do odwołania.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK oraz karty płatnicze. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków.
Więcej o imoje można przeczytać na https://imoje.pl/.
PRZELEW BANKOWY Tradycyjny przelew bankowy to znane każdemu rozwiązanie, które zalecamy osobom, których banku nie obsługuje system szybkich płatności lub tym, które chcą dokonać płatności np. na poczcie. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE Za produkty zamówione w naszym sklepie możesz zapłacić także przy odbiorze zarówno wybierając dostawę Pocztą Polską jak i kurierem DPD. Zamówienie realizowane jest od razu po jego złożeniu.
PayPal logo PayPal to globalny system płatności online pozwalający na płatność przez konto zarejestrowane w systemie oraz płatność kartami płatniczymi. Zamówienie realizujemy po potwierdzeniu płatności z PayPal.
PayU logo PayU to najpopularniejszy system płatności online w Polsce. Błyskawicznej płatności możesz dokonać z większości banków działających w naszym kraju. Pieniądze zazwyczaj w ciągu kilku minut znajdują się na naszym koncie, zamówienie realizujemy od razu po potwierdzeniu płatności.

DOSTĘPNE OPCJE DOSTAWY

DARMOWA WYSYŁKA Darmowa wysyłka dostępna jest dla zamówień, których wartość przekracza 200zł, a płatność zostanie dokonana za pomocą iMoje, Przelewu Bankowego lub PayPal. Darmowa wysyłka realizowana jest przez POCZTEX – KURIER 48.

0zł

POCZTEX – KURIER 48 Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

11,99zł

POCZTEX – KURIER 48
(odbiór w punkcie)
Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona do wskazanej placówki Poczty Polskiej w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

10,99zł

POCZTEX – KURIER 48
(Płatność przy odbiorze)
Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona w maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od wysłania, zazwyczaj dochodzi jednak na następny dzień. Przygotuj odpowiednią kwotę do zapłaty kurierowi.

19,99zł

Paczkomat InPost 24/7 Dostawa realizowana przesyłką kurierską Inpost do paczkomatu. Przesyłka zostanie dostarczona na następny dzień roboczy.

12zł

InPost Kurier Standard
(Płatność przy odbiorze)
Dostawa realizowana przesyłką kurierską Inpost. Przesyłka zostanie dostarczona na następny dzień roboczy. Przygotuj odpowiednią kwotę do zapłaty kurierowi.

20zł

ODBIÓR OSOBISTY (Katowice – Załęże) Odbiór osobisty w możliwy jest w sklepie DużeKubki.pl, ul. Józefa Wolnego 4/104, w Katowicach – Załęże, w godzinach: pon-pt: 10:00-16:00. ZOBACZ NA MAPIE

Zamówienia złożone i opłacone w pon-pt do godziny 11:00 będą gotowe do odbioru tego samego dnia od godziny 14:00, zamówienia złożone po 11:00 będą gotowe do odbioru w następny dzień roboczy (z wykluczeniem soboty) od godziny 14:00.

Zamówienia z odbiorem osobistym muszą zostać opłacone przed odbiorem, jedną z elektronicznych form płatności.

0zł