Opublikowano

Przepis na idealny prezent

5 KROKÓW DO IDEALNEGO PREZENTU! 

Okres świąteczny to jeden z najgorętszych – pomimo pogody – okresów w rokuSzał zakupóworganizacja najważniejszej kolacji w rokuzerkający zza rogu Nowy Rok. To wszystko dzieje się w ekspresowym tempiektóry dla niejednych jest prawdziwym wyścigiem na czas. Co zrobićżeby w tym 2020 rokubyło nareszcie spokojniej I bez stresu? Oto 5 prostych kroków, którymi możesz się kierować, żeby proces zakupów i galeryjnego szału, stał się mniej uciążliwy. 

Zaczynamy!  

 

KROK 1: ZAPLANUJ 

 

corocznych obserwacji wynikaże okres świąteczny zaczyna się coraz szybciejCzy oznacza to jednakże planujemy I kupujemy z wyprzedzeniemBynajmniejKupowanie prezentów to często ostatni element świątecznej gorączkiBieganie po sklepach – które w tym roku będzie znacznie ograniczone – nerwowe  oczekiwanieodliczanie dni do przyjazdu kurieraniejednokrotnie przemycane pod choinkę na ostatnią chwilę. Tym bardziej warto w tym roku usiąśćjuż na początku grudniawziąć na pierwszy plan działania dopasowanie odpowiedniego prezentu dla bliskiegoPomyśl, co może być dla Niego lub dla Niej miłym zaskoczeniem, a jednocześnie nie będzie kolejną rzeczą, która zostanie odłożona na półkę. Stawiaj na użyteczne rzeczyktóre mogą mieć spersonalizowany wygląd/funkcję lub charakterWybierz ulubiony zapach świecy sojowej – o zupełnie innej jakości jakości niż ta klasyczna. A może tradycyjne skarpetki dobierz ze wzorem ulubionego zwierzaka . Nadruk, kolor, zapach, to niejednokrotnie tak indywidualne cechyże obdarowany nie będzie miał wątpliwościże prezent jest kupowany z myślą właśnie o Nim! 

KROK 2: ZAMÓW Z WYPRZEDZENIEM 

 

Jeżeli masz już pomysł, to kolejne etapy powinny iść jak z płatka – w końcu to zima! Niestety z opinii firm kurierskich wynika, że najbardziej intensywny okres zamówień przypada na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem. 14 dni z perspektywy kupującego to sporo czasu na spakowanie, wysłanie I dostarczenie prezentu, prawda? Jednak spróbujmy wczuć się w pozycję firm, które w jednym momencie zostają dosłownie zasypane ogromną ilością zamówień, które w tym roku prawdopodobnie osiągną nowy rekord. Odnalezienie się o zagwarantowanie każdemu Klientowi, że jego paczka zostanie dostarczona na czas, jest trudnym zadaniem. Zdwojone obroty, zwiększona liczba personelu versus ilość zamówień online I krótki czas, toczą ze sobą zaciekłe boje. Finalnie cierpi na tym nie tylko obdarowany, który pod choinką znajdzie przysłowiowe skarpety ( które zawsze znajdzie się od ręki! ), ponieważ wymarzony prezent nie zdążył dojechać, zgubił się w natłoku paczek to jedno. Przypomnij sobie gorączkowe oczekiwania I stres temu towarzyszący. DLATEGO! Zrób sobie spokojnie święta I zamów prezent z wyprzedzeniem. Jeżeli masz gotowy pomysł, złóż zamówienie już na początku grudnia, a ewentualne opóźnienia lub problemy nie będą w stanie wyprowadzić Cię ze świątecznej atmosfery!

KROK 3: PŁAĆ ONLINE 

Nie będziemy rozpisywać się na temat sytuacji pandemicznej, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę, że obecny stan jest trudny dla wszystkich. DLATEGO: jeżeli zamawiasz prezenty, których jakości jesteś pewien, wybierz płatności online. Po pierwsze – przyśpieszy to formalności podczas doręczenia. Twoją paczkę będzie mógł odebrać ktoś wydelegowany przez Ciebie, bez konieczności przekazywania pieniędzy. A po trzecie – najważniejsze- płatność bezgotówkowa jest w tej chwili najbezpieczniejsza I najbardziej higieniczna. Pamiętaj, że zwrot kupionej rzeczy jest zawsze możliwy, bez względu na wybraną formę płatności. Dlatego zapłać wcześniej, zachowaj bezpieczeństwo I rozwagę!

KROK 4: ZAMÓW NA ADRES BLISKIEGO 

 

Okres przedświąteczny w tym roku to spora niewiadoma. Jeżeli martwisz się, że w tym ominie Cię wspólnie celebrowanie lub po prostu nie dasz rady spotkać się w rodzinnym gronie, mamy radę! Zamów prezent na bezpośredni adres obdarowanego. Większość firm posiada opcję wysyłki na inny adres niż na przykład w danych do płatności lub zamieszczone jest miejsce na wpisanie uwag dotyczących zamówienia. Już wiesz co zrobić, prawda? Wpisz dokładny adres swojego bliskiego I wybierz opcję prezentu bez paragonu. Wtedy będziesz miał pewność, że obdarowany nie pozna naszego sekretu 😊

Dzięki temu, będziesz miał pewność, że prezent dotrze na czas we właściwe ręce, bez konieczności przepakowywania ani wydawania pieniędzy na ponowne wysyłanie tej samej paczki.

No dobrze, ale pozostaje jeszcze jedna, prezentowa kwestia…

KROK 5: PAKOWANIE 

Szeleszczący celofan, rozrywany papier, odklejanie ogromnych, błyszczących kokard…

To zewnętrzne ozdobniki, które bronią w pierwszej linii dostępu do największego skarbu, jakim jest świąteczny prezent. Co to oznacza? Że opakowanie to połowa sukcesu du zbudowania dobrego prezentu. Istnieją na rynku firmy, które w tym szczególnym okresie grudniowym, zapewniają dodatkową usługę, jaką jest ozdobne pakowanie. Dzięki temu, w sytuacji kiedy podarunek będzie wysyłany bezpośrednio na adres obdarowywanego, nie musisz martwić się o jego prezentację. Pomimo długiej podróży, jego wygląd może być świąteczny, porządny I przede wszystkim ładny. Jeżeli dodasz do niego ozdobną karteczkę z wymyślonymi przez Ciebie życzeniami, łezka w oku I świąteczne wzruszenie Twojego bliskiego, na pewno nie napotka przeszkód!

Nasza oferta obejmuje nie tylko ozdobne pakowanie w delikatną folię z dobraną kolorystycznie wstążką. Dodatkowo sugerujemy osłodzić ten mijający rok, konkretnym, czekoladowym wypełnieniem kubeczka po brzegi, jakim są smaczne cuksy! Dodaj do tego karteczkę z z bezpośrednimi życzeniami, uściskami I buziakami, a my na pewno dostarczymy prezent bezpiecznie I na czas!