Okazje

Kubki z nadrukiem na prezent na każdą okazję

Kubki z nadrukiem na prezent rozwiązują problem z wyborem upominku dla kolegi z pracy. Nie istotne czy to celebracja święta z kalendarza czy imieniny. Kubek z racji na swoje praktyczne zastosowanie zawsze jest dobrym pomysłem. W zakładce Okazje zamieściliśmy kalendarz z informacjami o świętach znanych i tych trochę mniej. 17.02 obchodzimy Dzień Kota. Może masz w towarzystwie jakiegoś miłośnika tych sierściuchów? Jeśli tak, kubek z zabawnym kotem będzie strzałem w dziesiątkę. Z nami nie ominie Cię żadna ważna i śmieszna okazja.

Śmieszny kubek dla Taty duży. U mas znajdziesz prezent na Dzień Ojca i urodziny

Śmieszny kubek dla Taty duży to rodzaj prezentu, który zawsze się sprawdzi. Może być tylko dodatkiem do większego prezentu lub upominkiem samym w sobie. Wybór mamy tak duży, że możesz być spokojny o to, czy znajdziesz coś odpowiedniego. Do tego cały czas pracujemy nad nowymi projektami, dlatego warto zaglądać do nas regularnie. Często miewamy problemy z prezentami dla ojców. Ile sztuk wody toaletowej i par skarpetek dostał już od Ciebie? Pora go zaskoczyć i przy najbliższej okazji wręczyć mu kawę w kubku z napisem „Pan i Władca tego domu” lub „Tata królem świata”.

Spersonalizowany kubek dla Taty. Pokaż mu, że go kochasz

Spersonalizowany kubek dla Taty to rewelacyjny pomysł na prezent. Taki dopasowany upominek pokaże, jak bardzo Ci zależy. Jeśli zechcesz napiszemy na kubku imię Twojego Taty, możemy również stworzyć kubek dla Taty ze zdjęciem. Przejrzyj zbiory fotografii, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Zdjęcie, które rozśmieszy lub wzruszy. Pomóż nam stworzyć kubek, który będzie wyjątkowy. My dołożymy wszelkich starań, aby jakość grafiki była jak najlepsza.

Duży kubek ceramiczny z nadrukiem to świetny prezent dla przyjaciela

Kawa w dużym kubku ceramicznym z nadrukiem smakuje zdecydowanie lepiej. Im przyjemniej zaczęty dzień, tym więcej siły do zmierzenia się z obowiązkami, które czekają na każdego człowieka. Przyjaciele towarzyszą nam w najważniejszych chwilach w życiu, dlatego należy o nich dbać. Od czasu do czasu warto pokazać im naszą wdzięczność za to, że są przy nas. Międzynarodowy Dzień Przyjaźni przypada na 30 lipca. Zobacz nasze propozycje i wybierz kubki dla swoich przyjaciół. Jeśli w tym zacnym gronie jest miłośnik kawy, koniecznie kup dla niego wielki kubas 440 ml z napisem „Kawie mówię stanowcze NIE! Ale nie chce słuchać”. Może razem z najbliższą przyjaciółką przemierzasz górskie szlaki a w pracy tęsknym wzrokiem patrzycie w monitor i tęsknicie za wycieczkami? Nasz kubek dla miłośnika gór z napisem „Szlak mnie trafia” będzie motywował do pracy i pomoże w planowaniu kolejnych wypraw.

Klasyczne białe kubki z grafiką na każdą okazje

Klasyczne białe kubki z grafiką rewelacyjnie prezentują się w każdej kuchni. Ich prostota nie odwraca uwagi od grafiki lub napisu. Możesz we własnym domu stworzyć ciekawą kolekcje, w której każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Możesz kierować się pasją rodzinną, ulubionymi serialami lub bajkami, zwierzętami. Jeśli ktoś z Twoich bliskich właśnie wprowadza się do nowego domu, możesz być pewny, że doceni prezent w postaci kubka. Nie wiesz, który ucieszy najbardziej? Pomocny będzie kalendarz świąt, który zamieściliśmy w zakładce „Okazje”. Znajdziesz tu okazje wszystkim znane oraz te bardziej nietypowe takie jak: Dzień Pizzy, Dzień Dinozaura, Dzień Elektryka czy Światowy Dzień Wegan.

Sklep z dużymi kubkami ze śmiesznymi grafikami

Z miłości do kawy i dobrej ceramiki produkujemy i robimy kubki ze śmiesznymi grafikami. Lubimy otaczać się ładnymi i praktycznymi rzeczami. Takie właśnie kubki oferujemy w naszym sklepie internetowym www.duzekubki.pl. Każdy nasz produkt można myć w zmywarce i nic złego nie stanie się z nadrukiem. Do wyboru są dwa rozmiary kubków: klasyczny 330 ml lub duży kubas o pojemności 440 ml. Znajdziesz u nas kubki, które możesz ofiarować na urodziny, imieniny, ukochanej osobie, miłośnikowi seriali czy książek. Ciekawe, ładne i zabawne nadruki sprawią, że kawa będzie jeszcze smaczniejsza i bardziej aromatyczna. Obdaruj swoich bliskich kubkiem z napisem lub całą kolekcją. Wybór mamy tak duży, że trudno zdecydować się tylko na jeden. Dlatego mamy ciekawą ofertę: kup 3 kubki, a za trzeci zapłacisz 10 zł.

Życzymy udanych zakupów.